YouTube’un Mola Ver Özelliği Nasıl Kullanılır?

0
512

2018’de, Google ve Apple, kullanıcıların akıllı telefonlarını kullanarak ne kadar zaman harcadıklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmış araçlar yayınladı. 

Google’ın Dijital Refah girişimi var ve Apple’ın Ekran Saati var . Google’ın, Pixel telefonlarından birini gerektiren araç dışında, şirket de benzer özellikleri çeşitli servislere dönüştürmek için zaman harcadı. 

YouTube için, Arası Atla adlı bir özellik var. Bir hatırlatma, YouTube uygulamasında belirli bir kesintisiz akış süresine ulaşıldıktan sonra tetiklenir. 

Özelliği, telefonunuzdaki YouTube uygulamasında etkinleştirmeniz gerekir.

Android

Android kullanıcıları> YouTube uygulaması gitmek gerekir  profil simgesini  >  İzlenen süre  >  bir mola hatırlat . Ara ver seçeneğini belirledikten sonra, görüntüleme alışkanlıklarınız hakkında ne sıklıkta hatırlatılmak istediğinizi soran bir mesaj görünecektir.

iOS

iOS kullanıcıları> YouTube uygulaması gitmek gerekir  profil simgesini  >  İzlenen süre  >  bir mola hatırlat . Ara ver seçeneğini belirledikten sonra, görüntüleme alışkanlıklarınız hakkında ne sıklıkta hatırlatılmak istediğinizi soran bir mesaj görünecektir.

İleride, YouTube uygulamasında kendi sınırlandırılmış zaman sınırınıza ulaştığınızda, ara vermenin zamanının geldiğini hatırlatan bir uyarı görünecektir. Uyarı göründüğünde, kesintiler arasındaki süreyi ayarlayabilir veya çıkartabilir ve video izlemeye devam edebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz