YouTube Premium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

0
391

Son zamanlarda, Google YouTube Müzik ve YouTube Premium’u başlattı . Bunlardan biri, Google Play Müzik’te beklediğinize benzer özellikler sunan bir müzik akışı hizmetidir . Diğeri, reklamsız bir YouTube deneyiminin ek avantajıyla bir müzik akışı hizmetidir. 

Ama burada anlaşma: Google tüm bu yapım, çok fazla hizmetler için çok fazla ismi vardır çok kafa karıştırıcı. Sizin için yıkmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Youtube müzik

YouTube Müziğini Spotify veya Apple Music’e rakip olarak düşünün . Kullanıcılar, uygulama içinde kaydolabilir, müzik yayınlayabilir veya YouTube’da müzik videoları izleyebilir. İki farklı iki farklı plan var. Ücretsiz, reklam destekli bir plan ve arka plan oynatmak isteyenler için 9.99 $ (11.99 $, 9.99 £) ve reklamsız müzik indirme yeteneği.

İOS ve Android kullanıcıları için bir uygulamanın yanı sıra masaüstü dinlemek için özel bir web sitesi var . 

YouTube Red şimdi YouTube Premium

YouTube Red’i hatırladın mı? Artık yok. Reklamsız YouTube hizmeti şimdi YouTube Premium olarak adlandırılıyor.

Öyleyse YouTube Premium nedir?

YouTube Premium, bir YouTube Müzik aboneliğine dahil olan her şeyi (reklamsız akış, indirilebilir içerik, arka plan oynatma vb.) Ve reklamsız bir YouTube deneyimi ve YouTube Orijinal içeriğine erişim içerir. Ayrıca, YouTube videolarını çevrimdışı görüntüleme için indirme olanağınız da vardır.

YouTube Premium, YouTube Müzikten biraz daha yüksek bir fiyatla fiyatlandırılır ve aylık 11.99 ABD Doları (14,99 ABD Doları, 11,99 TL) tutarındadır.

Peki ya Google Play Müzik?

Dahil! YouTube Müzik veya YouTube Premium’a kaydolursanız, Google Play Müzik’in tüm özelliklerine de erişebilirsiniz. Ne yazık ki, müzik kitaplığınız ve çalma listeleriniz iki hizmette ayrı kalır. Umarım, Google ikisini birleştirmeye çalışıyor ve bir çözümle ilerlemeye devam edebileceğiz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz