You 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1303

You dizisi, farklı ülkeler içerisinde birçok izleyici kitlesine ulaşan dizilerden bir tanesidir. Bu sebeple önem verilir ve yeni sezonların ne zaman yayınlanacağı, neden yayınlanmadığı, gibi konular merak edilir.

You 3. Sezon Neden Yayınlanmadı?

You dizisi hakkında bilinmesi gereken ilk durum; dizinin eski yıllarda yayınlanan değil de kısa bir geçmişe sahip olan bir dizi olmasıdır. Bu duruma bağlı olarak da yayınlanan bölümler yakın zamanlarda çekilen, çekildikleri zamana bağlı olarak yayımlanan bir dizidir. Dizinin yayınlanan son sezonu olan 2. sezon 2019 yılında yayınlanmış, bu süreden sonra ise yeni sezon çekimlerinin başlaması sağlanmıştır. Dizi yapımcıları, dizi bölümlerinin bir sezon olacak kadar devam etmesi sonucunda diziyi yayınlamaya karar verdikleri için; 3. sezon çekimleri tamamlandığı zaman yayınlanma durumu olacaktır.

You 3. Sezon Yayın Tarihi Ne Zaman?

You 3. sezon yayın zamanı dizinin kendi hesabında belirtilmiştir. Bu zaman 2021 yılı olmakla birlikte, 2020 yılı içerisinde yaşanan sorunlara bağlı olarak değişim gösterebilir. Salgın hastalıklar sonucunda sağlık kontrollerini sağlamak ve evde kalınması ile çekimlere ne kadar ara verildiği, çekimlerde hangi aşamalarda olunduğu belirtilmemiştir. Bu sebeple tarihte meydana gelebilecek değişimler söz konusu olabilir. Bununla birlikte yapılan en son açıklamaya bağlı olarak 3. sezon yayın zamanı 2021 yılıdır.

Yenilenme durumu:

Resmi AçıklamaHenüz Yapılmadı. (Son Güncelleme: Nisan 2020)

You 3. Sezon Yayınlanması Hakkında

You dizisi 3. sezon yayınlanma tarihi ile alakalı olarak iki farklı durum ortaya çıkabilir. İlk olarak 10 bölüm yayınlanacağı belirlenen dizi, eğer çekimi tamamlanan bölümü varsa yayınlanarak diğer bölümlerin bekletilmesi sağlanabilir. Bu durumun yanı sıra dizinin yayınlanma zamanı uzatılabilir ve virüsün bitmesine bağlı olarak çekimler yapılabilir. Gelişecek olan durumlara bağlı olarak sonuçlar değişim gösterebilir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz