YOU 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
160

Netflix’in kısa zamanda popüler olan You dizisi birçok izleyici tarafından beğenildi. İlk iki sezonda aksiyonu hiç düşmeyen ve birçok kez sonraki bölümleri merakla beklediğimiz dizinin 3. Sezonun da ne zaman yayınlanacağı açıklandı. Psikoloji ve gerilim sevenler için güzel bir tercih olan film içerdiği şiddet ve cins

Konusu Nedir?

2014 yılında Caroline Kepnes’in yayımlanan romanından uyarlanarak dizi haline getirilen You New York’ta yaşayan zeki bir kitapçının hikâyesini konu alıyor. Annesine şiddet uygulayan babasını öldüren Joe annesi tarafından terkedilerek yetimhaneye bırakılır. Daha sonra çalıştığı kitapçı da camdan bir kafese kapatılarak zaman zaman işkenceye maruz kalır.

Geçirdiği bu kötü çocukluk anıları Joe üzerinde derin etkiler bırakır. Özellikle terk edilme duygusu fark ettiğinde şiddette başvuran Joe sürekli aynı duyguyla karşı karşıya gelir. Kitapçıya gelen kızlara âşık olup onlarla sonsuz bir hayat kurmayı isteyen Joe’nun bozuk psikolojisi hiçbir zaman buna izin vermeyecektir. Sevgisi zamanla şiddete dönüşecektir.

3. Sezon Yayın Tarihi

İlk sezonu 26 Aralık 2018 ikinci sezonu ise 26 Aralık 2019’da Netflix’te yayınlanan You dizisiniz 3. Sezonun tarihi açıkladı. Psikolojik gerilim türü olan dizinin 3. Sezonu 15 Ekim 2021’de Netflix’de yayınlanacak.

Dizinin Künyesi

Adı: You

Yönetmen: Greg Berlanti- Sera Gamble

Oyuncular: Penn Badgley- Luca Padovan – Elizabeth Lail- Zach Cherry

Yayın Tarihi: 26 Aralık 2018-

Senarist: Blake Neely


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz