You 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
884

You dizisinin ilk sezonu 2018 yılının eylül ayında gerçekleşmiştir. Dizinin ilk sezonu on bölümden oluşur ve her bölümün süresi ortalama 40 ile 50 dakika arasındadır. You dizisinin ikinci sezonu ise 2019 yılının aralık ayında gösterime girmiştir. İlk sezonda olduğu gibi ikinci sezonunda da bölüm sayısı ondur ve her bölümün süresi ilk sezonda olduğu gibi 40 ile 50 dakika arasındadır.

You dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Penn Badgley dizi içerisinde Joe Goldberg karakterine hayat vermektedir. Dizi içerisinde efsane bir şekilde oyunculuk sergileyen Badgley adete Joe karakterini yaşamıştır. Joe karakteri dizi içerisinde partneri olan kişiye aşırı takıntı gösteren yapıya sahip bir karakterdir.

Özel hayatın gizliliğini tamamen hiçe sayan Joe karakteri her koşulda partnerinin ne yaptığını, nerede olduğunu, kiminle olduğunu, kimlerle ne konuştuğunu partneri olan kişiyi takip ederek veya illegal yollardan öğrenmeye çalışıyor.

You dizisi bizlere bu süreçte Joe karakterine, partneri olan kişilere ve partneri olan kişinin yakın çevresinin başına gelen türlü olayları, gerilim, strateji ve aşk dolu maceraları aktarıyor. You dizisini izledikten sonra bir daha asla perdelerinizi açık bırakmayacak ve etrafınızdaki insanların hiçbirine güven duymayacaksınız. Tabi tüm bunlarda dizinin yan etkilerinden bazıları.

You 3. Sezon Yayın Tarihi Ne?

You dizinin geçtiğimiz yıllarda ilk ve ikinci sezonu gösterime girmişti. Ancak üçüncü sezon gösterime girmeden önce aradaki süre hayli açılmış oldu. Tüm bu gecikmelerde insanların kafalarında, acaba neden yoksa you dizisinin üçüncü sezonu yayınlanmayacak mı? Tarzında soruların oluşmasına neden olmuş oldu. You dizisinin 3. sezon izni onaylandı ve 2021 yılının son aylarında yayınlanacağı bildirildi.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz