Xbox Serileri Türkiye’de

0
264

Microsoft tarafından en güçlü konsol olarak nitelendirilen Xbox modelleri satışa sunuluyor. Oyun severler için her kitleye uygun Xbox modellerinin bulunduğu görülüyor. Xbox Series X ve daha uygun fiyatlı olarak görülen Xbox Series S Türkiye’de de satışa başlıyor. Tüm dünya genelinde satışa sunulan oyun konsolları güçlü ve uzun süreli kullanıma uygun şekilde görülüyor.

Xbox Series X Tanıtımı

Microsoft tarafından geçtiğimiz ay tanıtımı yapılan ve satışa sunulması beklenen Xbox Series X bugün itibariyle basın açıklamalarıyla birlikte dünya çapında satışına başladı. Microsoft açıklamalarında, Xbox Series X için; şimdiye kadar kullanılan en güçlü oyun konsolu olduğu da belirtiyor. Eski kullanıcılar için de geriye dönük bildirimlerin yapılabildiğini ve optimizasyon açısından da kolaylık sağlandığı görülebiliyor. Xbox Series X, en hızlı, en güçlü ve performans açısından da son teknoloji bir oyun olarak kullanılabiliyor.

Yeni modeller Xbox One ile kıyaslandığından 4 katı ve üzerinde performansa sahip olduğu ve bu sayede daha gerçekçi oyun keyfinin sunulduğu görülebiliyor. Ayrıca eski kullanıcılar için de sevindirici haberleri bulunuyor. Eski Xbox ve Xbox One kullanıcıları için optime etme seçeneği kolaylıkla sağlanabiliyor. Bu sayede eski hesaplarla bağlantı kurulması ve daha gerçekçi oyun deneyiminin sunulması da hedefleniyor. Görselliğin yanı sıra eski kullanıcıların da düşünülmüş olması sayesinde gönülleri bir kez daha fethediyor.

Xbox Serileri Türkiye'de
Xbox Serileri Türkiye’de

Yeni Xbox Özellikleri

Kullanıcıların en çok beklediği ve merak ettiği oyun konsolları bugün satışına başladı. Xbox Series X ve Xbox Series S uzun süre adından bahsettirecek gibi görünüyor. Modeller hem özellikleri hem de gerçekçilik algısı ile tüm oyun sever kişileri memnun etmeye devam ediyor. Uzun bir aranın ardından kavuşulan yeni model Xbox Series X, ultra HD 4K ve yükseltilebilir 8K ile görsel zevkin doruklarını yaşatıyor.

Oyunlarda bulunan gerçekçilik ögesi de oyunun içerisindeymiş hissini yaşatmayı sağlıyor. DirectX ray tracing sayesinde yüksek performansını da görselliğin yanında getiriyor. Performans ve işletim sistemi açısından da kolay kullanılabilir olması ve hızlı işlemlerin yapılabilmesi herkes için en önemli kriter olarak görülebiliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz