Video ve Filmlerden Hareketli Gif Oluşturma

0
723

Twitter, Tumblr gibi sitelerde sıkça rastladığımız hareketli görüntüleri siz de elde etmek isterseniz bir programa ihtiyacınız olacaktır. AVI, MP4, MPEG, FLV, MOV, 3GP gibi bir çok video dosyasını giv uzantılı hareketli görseller haline getiren Freemore Video to GIF Converterı ayrıntılı şekilde inceleyelim.

10 liradan başlayan fiyatlarla kaliteli intro tasarımları, tanıtım videoları, ürün tanıtımları, beyaz tahta animasyonları, oyunculu tanıtım videları, tebrik videoları, 3d animasyon videoları SadeceOn’da sizleri bekliyor. Dilerseniz resimlerinizden video yaptırabilirsiniz ya da videolarınızın düzenlenmesi için en yetenekli satıcılarla iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve ekonomik hizmetlerin adresi SadeceOn’a gelerek siz de video animasyon hizmetleri alma fırsatını kaçırmayın!

Programın kullanımı oldukça basit. Aşağıda programın ilk arayüzünde karşınıza çıkacak butonların ne işe yaradığını yazdım. Sırayla bir video gif haline nasıl getirilir onu anlatayım.

İkinci görselde yer alan input butonu ile video dosyamızı önce uygulamaya alıyoruz. Ardından aşağıdaki ilk görselde videonun hemen altındaki çubuğu hareket ettirerek nereden başlamasını istiyorsanız oraya getirip ardından 1 numaralı başlama butonuna tıklıyoruz.

video-to-gif-converter

İkinci iş olarak Gif’in bitiş noktasını belirleyip ardından 2 numaralı butona tıklıyoruz.

Son işlem olarak video çıkış boyutunu 3 numaralı bölümden seçiyoruz ve tamam diyoruz.

video-to-gif-converter2

Tekrar ikinci görsel karşımıza geliyor ve oradan başlat deyip yandaki pencerede Gif için fotoğrafları oluşturmaya başlayacaktır. işlem bittiğinde küçük ön izlemeler kapanır ve videoyu seçtiğiniz klasöre yeni hareketli Gif uzantılı görseliniz kopyalanır.

Hepsi bu kadar.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz