Viakep 5 yaşında

0
28048

Gazetecilik hayatında 5 yaşını kutlayan Viakep, yayın hayatına sıfır okuyucu ile başlayarak 850 bin takipçiye ulaştı. Gazete tanıtımında hiçbir kaynak kullanmayarak, doğru ve etkili habercilik anlayışı ile günlere geldi.

Akıcı haber yayınları başarısında büyük rol oynadı. Asılsız ve tuzaklı haberlere yayınında yer vermeyen gazete, gerektiğinde haber kaynaklarını açıklamaktan çekinmeyerek başarıyı sağladı. Viakep takipçilerin değerli zamanlarını ve güvenini kazanmak için, haberin özüne ilişkin başlıklar kullanmayı tercih etmiştir. Bu sayede takipçi devamlılığını sağlamıştır.

Viakep Nedir?

Viakep, Tarık Şahin’in sahibi olduğu internet gazetesidir. Tarafsızlık ilkesini benimseyen gazete, hiçbir siyasi oluşumun içerisinde olmayarak ve hiçbir siyasi otoriteden direktif almadan, haberi kaynağından alıp, doğruluk sürecinden geçirerek, doğrudan takipçileri ile paylaşır. Yapılan öz eleştirileri, kendini geliştirmek için kullanan gazete, başarıların sürekli takipçi sayısını artırarak taçlandırmaktadır.

Viakep Haber İçerikleri

Viakep haber içeriklerinde, dünya basını, Türkiye’nin gündemine ilişkin haberler, bilim, çevre, teknolojik gelişmeler, sağlık alanındaki gelişmeler ve magazin haberlerine yer verir. Gazete takipçileri ile etkileşimi artırmak için, resmi web sitesinde form sayfasına yer verilmiştir. Gazetenin 165 bin online takipçi, 129.822 Facebook beğeni, 70.012 Twitter takipçi sayısı bulunur.

Güncel haberlerin yanında, yaşam tarzına ilişkin, sağlıklı yaşam, moda, kadın, erkek, sağlıklı cinsel yaşam, çocuk gelişimi, para piyasası, sokak modası gibi, bilgilendirici ve eğitici içeriklere de yer alır.

Gazetenin kültür portal, film, müzik, kitap, oyunlar ile ilgili gelişmelere yer verilir. Gazetede her yaş grubunda, her kesimden takipçiye hitabeden zengin içerikli yayın akışı bulunur.

Viakep zengin içerikli haber yayın akışını takip etmek isteyenler, gazetenin resmi web sitesinde, üye işlemlerini kolayca yerine getirir. Bu sayede doğru haber kaynağına ulaşmış olurlar.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz