Twitter Toplu Takip Kodu (Programsız)

0
3157

Twitterda belirlediğiniz bir profile girerek takipçilerini takip edebilirsiniz. 24 saat içerisinde 900 kişi takip edebilirsiniz eğer takipçi sayınız 2000’in altında ise 2000 kişiden fazlasını hiçbir şekilde takip edemezsiniz. Zorlarsanız hesabınız askıya alınır.

İlk olarak kendimize bir profil seçmemiz gerekiyor ben örnek olarak kendi profillerimden birini vereceğim viakepcom tıkladığınızda direkt takipçilerimin olduğu sekmeye gideceksiniz.

Neden takipçilerin olduğu bölüm?
Takip ettiklerimi de takip edebilirsiniz ama takipçilerin geri dönüş ihtimali her zaman daha yüksektir. Takip ettiği ve takipçisi çok olan hesaplardan her zaman daha fazla geri dönüş alabilirsiniz. Ünlülerin çok takipçisi var diye onlarda denemeyin geri dönüş çok az olur harcadığınız zamana yazık olur…

viakepcom tıkladık, sayfada boş bir alan sağ tıklıyoruz ve öğeyi denetle diyoruz.

twitter-unfollow

Daha sonra konsol bölümüne şu kodu yapıştırıp enter’a tıklıyoruz.

Kod:

setInterval(function(){t=$();
if(!t[0])window.scrollTo(0,90000);
},100)
unfollow-kodu

Yukarıdaki işlemleri yaptığınızda sayfa 50 kez aşağı kayacaktır, sayfa kaydırma işlemi bitene kadar birşey yapmayın. Sayfa kaydırma işlemi bittikten sonra aşağıdaki kodu da konsol bölümüne yapıştırıp tekrar enter’a tıklayın.

Kod:

__cnt__=0; jQuery('.stream span.button-text, span.follow-text').each(function  (i, ele) { ele = jQuery(ele); if (ele.css('display')!='block')  {console.log('already following:', i); return;} setTimeout(function () {ele.click();}, __cnt__++*500); })

Bu kodu konsol bölümüne yapıştırıp enter’a tıkladıktan sonra tek, tek takip et butonlarına otomatik bir şekilde tıklanacaktır. Biraz zaman alabilir bilgisayarınız çok sağlam değilse bu işlemi yaparken başka bir şey yapmayın tarayıcınız kilitlenebilir, işlem yarıda kalabilir.

Google Chrome ve Firefox’ta bu işlemi yapabilirsiniz Google chrome diğer tarayıcılara göre daha az kasma yapar.

# ÇALIŞMAYAN ARAÇ OLURSA # (Ör: Google Sıra Bulucu gibi. )
Çalışmayan bir araç olduğunda bunu bize bildirirseniz 1 saat içerisinde sorunu çözüp aracı kullanılabilir duruma getireceğiz. Lütfen böyle bir durumda bilgi veriniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz