Twitkep Artık Daha Başarılı Olacak

1
2333

Twitkep düzenli olarak kendini geliştirip yeni araçları hizmetinize sunuyor retweet arttırma hizmeti verirken bugün sistemine favori arttırmayı twitter’ın son güncellemesindeki deyimiyle beğeni arttırmayı da ekledi.

Ücretsiz Retweet Kazan

Twitkep.com sitesine twitter bilgilerinizle giriş yaparak retweet yaptır butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada retweet yapacağımız tweeti seçiyor ve onayla diyoruz, her gün 25 kişiye retweet yaptırıp tweetlerinizi daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Ücretsiz Favori Kazan

Twitkep.com sitesine twitter bilgilerinizle giriş yaparak favori yaptır butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada favori yapacağımız tweeti seçiyor ve onayla diyoruz, her gün 25 kişiye favori yaptırıp etkileşimlerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Jeton Nedir

jeton size günlük olarak verilen kullanım miktarınızdır, jetonlarınız her gün yenilenir sistemden jetonunuz kadar retweet ve favori yaptırabilirsiniz 25 jeton seçiminize göre 25 retweet veya favoridir.

Jeton Paketleri

Jeton satın alarak tweetlerinize aldığınız paket kadar retweet ve favori ekleyebilirsiniz twitkep’in bize sağladığı bir iyi özelliği ise jeton alınan hesabın sistem tarafından artık kullanılmamasıdır. jeton satın almak için twitkep sitesine twitter bilgilerinizle giriş yaparak jeton satın ala tıklıyoruz açılan sayfada paket seçip formu doldurduktan sonra ödememizi kredi kartıyla veya havale yöntemiyle tamamlıyoruz daha sonra hesabımıza yüklenen jetonlarla ister retweet ister favori yapabiliyoruz.


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz