Tuvanam Sonbahar Kış Modası

Ünlü moda markaları, her sezon podyuma çıkardıkları birbirinden ilgi çekici, şık ve modern kreaksiyonları ile moda dünyasına yön vermektedir. Moda sever, giyimine önem gösteren, trend parçaları kombinlerinde kullanmayı seven bayanların yakından takip ettiği kreaksiyonlardan bir tanesi de Tuvanam’a ait.

Kısa bir süre önce podyumda 2017 – 2018 sonbahar kış kreaksiyonu ile dikkatleri üzerine çeken Tuvanam yine ustaca çalışmalarla, uzun süre akıllarda kalacak parçalara imza atmayı başardı. İpek ile satenin mükemmel uyumunu titizlikle tasarımlarında kullanan Tuvanam sonbahar kış modası parçalarında oldukça sert ve güçlü çizgiler de gözden kaçmadı. Her tasarımda gotik etkilerin gözler önüne serildiği sonbahar kış kreaksiyonu özellikle moda dünyasını yakından takip edenler tarafından da büyük ilgi gördü.

Tuvanam Sonbahar Kış Detayları

2017 – 2018 sonbahar kış sezonu içerisinde etkilerinin yoğunlukla hissedileceğini düşündüren birbirinden iddialı parçalar ile podyuma çıkan Tuvanam tasarımları tam not almayı başardı. Saten ve ipek kumaşın naifliğini gotik çizgilerin sert duruşu üzerinde başarı ile uygulayan Tuvanam, tasarımlarında yer verdiği detaylar ile de podyumda göz doldurdu.

Çağla Şikel’in baş mankenliğini üstlendiği defile moda camiası içerisinde çok konuşulurken tasarımlardaki püskül detaylar ile taş işlemelerde göz kamaştırıcı bir etki yarattı. Soft renklerin ağırlıklı kullanıldığı parçalarda detaylar ön plana çıkarken, gotik tarzı benimseyen bayanlar tarafından da Tuvanam sonbahar kış defilesi büyük ilgi gördü.

Göz Kamaştıran Tuvanam Defilesi

Tasarımlarında renklerle ustaca oynayan ve desenleri başarıyla kullanan Tuvanam taş işlemeli tasarımlarıyla da göz kamaştırıcı bir defile performansını gözler önüne serdi. Püskül detayları, saten ve ipek ahengi, gotik çizgiler, taş işlemeler derken tasarımlarda cesurca kullanılan iddialı dekolte detayları da gözden kaçmadı.

Soft renkler üzerinde desenlerin harika bir kompozisyon oluşturduğu tasarımlarda, sonbahar – kış sezonunun ruhu tam anlamıyla tasarımlara yansıdı. Tuvanam tarafından imza atılan her tasarım iddialı duruşun yanı sıra şık ve zarif bir çizgiye sahip. Moda dünyasında en çok konuşulan defilelerin başında gelen defilede podyuma gelen tasarımlardaki renk, desen uyumu, tasarımlardaki nefes kesen ahenkli duruşta moda severlerin ilgi odağı olmayı başardı.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın