TP- Link Yeni Ürünü Olan Archer C80 Türkiye’de Satışa Sunuldu

0
305

TP- Link’in oldukça güçlü teknik birtakım özellikleri olan uygun fiyatlı ve yüksek wifi hızına sahip olan yeni yönlendirici ürünü Archer C80 Türkiye’de satışa sunuldu. Günümüzde yüksek internet hızına sahip ve bir çok cihazda aynı hızı ve yüksek internet gücünü gösterebilecek hızlı ve güçlü yönlendiricilere ihtiyaç duyulmaktadır. TP Link’in Archer C80 modeli, tam olarak bu ihtiyacı karşılama amacıyla geliştirilen bir üründür.

Archer C80 Özellikleri

Bu ürün sayesinde bilgisayarınız çok daha fazla verimlilikte internet bağlantısından yararlanabiliyor, ayrıca cihazda bulunan MIMO desteği sayesinde tam üç akışta veri iletip alabilmesini sağlıyor. Yönlendirici ile oldukça yüksek kablosuz bağlantı hızlarına ulaşılabiliyor. TP- Link’in yeni modeli olan Archer C80 dört adet harici yüksek performanslı antene sahiptir. Sahip olduğu bu antenler sayesinde wifi sinyallerini oldukça geniş alanlara iletebiliyor.

Archer C80’in diğer bir özelliği ise wifi bağlantısına erişen cihazları algılayabiliyor, ve wifi sinyallerinin bağlanan cihazlara yoğunlaşmasını sağlayabiliyor. Bu şekilde yönlendiricinin bulunduğu ortamda wifi bağlantısından herkes yüksek bir hız ve güç ile sorunsuz bir şekilde faydalanabilir.

Bu cihazda bulunan bir diğer özellik ise Akıllı Bağlantı özelliğinin olmasıdır. Bu Akıllı Bağlantı özelliği sayesinde bütün cihazların mevcut bulunan en iyi bandı kullanabilmesini sağlıyor. Misafir ağı, ebeveyn denetimi gibi özelliklere sahip olan cihaz, ev ağını daha da güvenli bir şekle getirmeyi amaçlıyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz