Too Hot To Handle 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
285

Too Hot To Handle, Netflix platformda en çok ilgi gören programlardan biri. Dizi gibi görünse de aslında bir yarışma programı. Yarışmanın sadece bir kuralı var: Seks yapmamak. Bu zamana kadar benzeri görülmemiş olan programda ödül tam 100.000 dolar. Yarışmacıların zorlanması için ise her şey düşünülmüş. Yarışmacıların bir adaya bırakılıyor. Birbirleriyle kaynaşması sağlanıyor.

Kuralları ve amacı ilginç olan Too Hot To Handle, yayınlanan iki sezonuyla büyük ilgi gördü. 3. sezon ise merak konusu oldu. Netflix, Too Hot To Handle izleyicilerinin merakını cevapsız bırakmadı.

Too Hot To Handle Yayından Kalktı Mı?

Netflix, yeni sezonda başka bir diziyle devam edeceğini açıkladı. Ancak bu Too Hot Handle, final yaptı anlamına gelmiyor. Netflix yönetiminin yaptığı açıklamaya göre yarışma devam ediyor.

Too Hot To Handle Hangi Platformda Devam Ediyor?

Netflix yapımlarından olan Too Hot To Handle, aynı platformda devam ediyor. İlk iki sezon, Parties Paradise adı altında çekildi. Diğer sezonlar ise başka başlık altında çekilebilir.

Yapılan açıklamaya göre Too Hot To Handle 3.sezon çıkış tarihi belli değil. Kesin olan tek şey, diğer sezonların çekilecek olacak.

Bu açıklamalar dışında yarışmacıların kim olacağı ve ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi verilmedir. Too Hot To Handle sevenleri, yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz