The Witcher 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
123

Netflix dizi platformunun en başarılı dizilerinden biri olan ve seyircilerden ilk iki sezonuyla tam not alan The Witcher 3. sezona hazırlanıyor.

The Witcher’ Seyirciler Nasıl Karşıladı?

İlk iki sezonu seyirciler tarafından mükemmel bir ilgiyle karşılanan ve Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yerini alan The Witcher sağlam adımlarla geri dönmeye hazırlanıyor.

Dizinin Konusu ve Özellikleri

Dizi, cadıların, büyünün ve garip yaratıkların dünyasında geçer. The Witcher’ın 2. sezonu ilk sezondan iki yıl sonra yayınlanmıştı. Olay örgüsü ise;

• Nilfgaard adındaki krallığın tüm dünyaya hakim olma çabaları,

• Dünyayı değiştirecek olan Prenses Ciri, hayatta kalmaya çalışan cadı Rivyalı Geralt ve güçlü büyücü Vengerbergli Yennefer’in birlikte krallığa karşı savaşması.

Tüm dünyada bilinen bu dizi, yabancı dizi severler arasında oldukça popülerdir. 17 Aralık 2021’de yayınlanan ikinci sezonun ardından tüm gözler yeni sezona çevrildi.

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Yapımcı Lauren Schmidt Hissrich, ilk iki sezonun aslında üzerinde çalıştığı 3. sezon senaryosu için bir temel olduğunu söylemiştir. Yeni sezonun senaryosunun neredeyse bittiğini paylaşan ve şimdi sıranın yönetmenleri ve oyuncuları sete çağırmak olduğunu söylemiştir. Dizinin 3. sezonunun resmi açıklaması ise Netflix’in TUDUM Etkinliğinde paylaşılmıştı. Yapımcı Hissrich, 3. sezonun kitapla yakından ilgili olacağını ve hem bol aksiyon hem de ölüler olan bir sezon olacağını sözlerine ekledi. Sürecin tamamlanmasıyla beraber dizinin çekimlerine 2022 yılında başlanması planlanıyor. Yeni sezon Mysterious Monsters ismiyle şimdiden tanıtıldı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz