The Vampire Diaries 9. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
7049

The Vampire Diaries yayına girdiği andan itibaren kaliteli kadrosuyla geniş bir kitleyi hayran bırakmayı başardı. CW’nin öne çıkan dizilerinden olan The Wampire Diaries 8 sezonu geride bırakırken akıllarda gelecek sezonun akıbeti var. Herkes merakla 9. sezonun yayınlanacağı günü bekliyor.

The Vampire Diaries 8. Sezonla Bizlere Veda mı Ediyor?

İlk olarak 2009 senesinde televizyon dizisi olarak yayınlanmaya başlayan The Vampire Diaries günümüzde kendinden bayağı söz ettiren yapımlar arasında.

Başrollerinde;

  • Nina Dobrev (Elena)
  • Ian Somerhalder (Damon)
  • Paul Wesley (Stefan) yer alıyor.

Bununla birlikte dizide adından söz ettiren oyuncuları da unutmamak gerek! Candice King (Caroline), Katerina Grham (Bonnie), Steven R. McQueen (Jeremy), Zach Roerig (Matt), Matthew Davis ( Alaric), Michael Trevino ( Tyler) ve Joseph Morgan (Klaus) dizide bizleri kendilerine hayran bırakan oyuncular. Ayrıca sürekli genişleyen kadrosuyla bu güne kadar bizlere kendini sevdiren dizi acaba 8. sezon ile bizlere veda mı ediyor? 8. sezonun yayınlanmasının üzerinden yıllar geçse de henüz net bir tarih yok.

The Vampire Diaries’de 9. Sezon Müjdesi Var mı?

The Vampire Diaries dizisinin geliştiricisi Julie Plec, 8. sezonda da sevenleri ekranlara kilitlemeyi başardı. Özellikle 6. sezondan başrol oyuncusu Nina Dobrev’in diziden ayrılması dizinin izlenirliğini düşüreceği yönündeydi. Anlaşılan dizinin fanları her sezonda olduğu gibi 8. sezonda da diziyi istenilen başarıya ulaştırdı. Söylentilere göre bu başarı 9. sezona olan ilgiyi bir hayli arttırdı. Ancak başroller oyuncularının dizide tekrar oynamak istemedikleri ve 9. sezonun çekilip çekilmeyeceğinin muallak olduğu söyleniyor.

The Vampire Diaries 9.Sezon Çıkış Tarihi Ne zaman?

Henüz 9. sezon için net bir açıklama yok. Yine de 9. Sezonun Mart 2021 tarihinde CW’de yayınlanacağı konuşuluyor. Ayrıca söylentiler dizinin yeni sezonunu Julie Plec’in Kevin Williamson ile birlikte yöneteceği yönünde.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz