The Old Guard Filminin Tahmini İzlenme Sayısı Açıklandı

0
494

Sanal ortamda filmleri ve dizileri sinemaseverler ile buluşturan Netflix, geçtiğimiz günlerde yeni bir özgün yapımı vizyona soktu. Ölümsüz 4 kişiyi anlatan The Old Guard filmi Netflix aboneleri de dahil olmak üzere tüm dünyada geniş yankı uyandırdı. Netflix her filminde yaptığı gibi The Old Guard filminin de izlenme sayıları hakkında bilgi veren bir açıklama yaptı.

Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre filmin ilk dört hafta sonunda yani bir aylık dönemde yaklaşık 72 milyon izlenmeye ulaşacağını ve en popüler Netflix yapımları arasına adını yazdıracağını açıkladı. Netflix her zaman yaptığını bu kez yapmadı ve orijin filmin çıktığı ilk 10 gündeki izlenme sayısı hakkında bilgi vermedi.

Dünya çapında bir popülariteye sahip olan Netflix bizim ülkemizden çekileceği konusunda gündeme geliyor. Tüm bu spekülasyonlar ile beraber Netflix yoğun gündemine rağmen yeni yapımlarını da tek tek çıkarmaya devam ediyor.

Birkaç hafta öncr başrolünü Charlize Theron’un oynadığı Netflix orijinal yapımı The Old Guard’ı abonelerinin hizmetine sunan Netflix, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı açıklamayla The Old Guard filminin en çok izlenen yapımları arasına girdiğini duyurdu.

İlk Bir Aylık Dönemde 72 Milyon İzlenmesi Bekleniyor

Netflix, yayın politikası olarak yapımlarının izlenme sayıları hakkında bilgi veren açıklamayı ilk dört hafta sonunda açıklıyor. The Old Guard’ın 10 Temmuz 2020 tarihinde sunulduğu için henüz ilk 4 haftalık sonuçların bulunmadığı söylenebilior. Fakat Netflix, tahmini izlenme sonuçlarını açıkladı ve

Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre The Old Guard, ilk dört hafta sonunda 72 milyon Netflix üyesi tarafından izlenmiş olacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz