The Girl From Oslo 2. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman

0
465

Netflix platformu neredeyse her gün çıkardığı yeni diziler ve filmler ile seyircileri tarafından tam not almaya devam ediyor. 2021 yılında yayınladığı The Girl From Oslo’da bu dizilerden biri. Dizi ilk fragmanı ile birlikte birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. İlk sezonunun yayınlanması ile beraber diziye olan ilgi de arttı. Bu sebeple 2. Sezonu beklenmeye başlandı.

The Girl From Oslo Konusu

Dizi kızı kaçırılan bir Norveçli diplomat ile başlar. Kızını kurtarmak için arkadaşlarının ve önemli bir sırrın ona yardımcı olacağını düşünen diplomat, bu sebeple Orta Doğu’ya gider. Ayrıca İsrail ve Filistin arasında imzalanan anlaşmanın Pia ve arkadaşları tarafından çalınması onları tehlikeye atmaktadır.

Dizinin İkinci Sezonu Ne Zaman?

19 Aralık 2021 yılında yayınlanan The Girl From Oslo büyük bir beğeni toplamıştı. 2. Sezonunu merak eden The Girl From Oslo sevenler için net bir tarih vermek mümkün değil. Çünkü dizinin ilk sezonunun yayınlanmasının üzerinden henüz 3 hafta geçti. Fakat bu kadar sevilen bir yapımın 2022 yılında 2. Sezonunun çıkacağını söylemek yanlış olmaz.

Dizinin Oyuncuları

The Girl From Oslo dizisinin önemli oyuncuları şunlardır:

  • Andrea Berntzen: Pia
  • Amos Tamam: Arik
  • Anneke Von Der Lipp: Alex
  • Daniel Litman: Nadav
  • Raida Adon: Layla
  • Shadi Mar’i: Yusuf

Yeni sezonda bu oyuncuların birçoğunun yer alması bekleniyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz