The Flash 9. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
602

Yabancı dizi seven ve özellikle süper güç filmlerini sevenlerin heyecanla izlediği ve ilk sezonu 2014 yılında yayınlanan ve tüm dünyada ilgiyle takip edilen The Flash dizisi 9. sezonda seyircileriyle buluşmayabilir. DW’de yayınlanan ve hayranları tarafından DW kanalının en uzun soluklu ve en iyi DC Comics dergi uyarlaması dizisi olduğu söylenir. Fakat gelecek zamanda The Flash hayranlarını üzücek bir haber bekliyor.

The Flash Neden Yayınlanmadı?

Son 3 sezondur senaryosunda güçlü olamayan ve dolayısıyla reytinglerde belirgin bir düşüş yaşayan The Flash, kast ekibinin anlaşmalarının yakında bitecek olmasından dolayı 9. sezonu yayınlanmayabilir.

•İlk 4 sezon oldukça başarılı olan dizi son sezonlarında senaryolarında sıkıntı yaşamaya başladı ve bu yeni sezonların reytinglerini fazlasıyla etkiledi.

•Ayrıca dizinin iki ana karakteri Tom Cavanagh ve Carlos Valdes’in de diziden ayrılacaklarını açıklamasıyla dizinin finali yaklaştı.

Beklenen reytingi alamayan dizinin yapım şirketi ve dizinin yayınlandığı kanalda bu düşük reytinglerden memnun değildir.

Kanalın Açıklaması Nedir?

The Flash’ın yayınlandığı kanal olan DW’nin verdiği son bilgide dizinin 8. sezonda final yapacağını bildirilmiştir.

Ayrıca dizinin yayın tarihini yayınlandığı ilk sezondan beri değiştirmeyen DW 2021 yılında 7. sezonu Mart ayında yayınlamak zorunda kalmıştır bunun sebebi ise tüm dünyanın içinde bulunduğu pandemi koşullarıdır.

Dizinin Yayınlandığı Tarihler Nelerdir?

Dizi ilk yayınlanma tarihi 7 Ekim 2014’tür.

• 2. sezon 6 Ekim 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Devam eden sezonlar yine her yıl Ekim ayında yayınlanmıştır.

• 7. sezon ise 2 Mart 2021 yılında yayınlamıştır.

8. sezon ise 2022 yılında yeniden Ekim ayında yayınlanacak fakat 9. sezon şimdilik ufukta görünmüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz