The Boys 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1140

Hızlı şekilde yayınlandığı zamandan beri izleyici kitlesini kendine hayran bıraktıran yapımlardan olmayı başaran The Boys dizisi beklenenden farklı şekilde sezon onayı almasıyla da sektörü şaşırtmayı başardı. Henüz 2.sezonu için kamera karşısına geçmeyi düşünen dizinin ekibi yeni sezon yayınlanmaya başlamadan 3.sezon için onay aldı. Sevenlerini oldukça mutlu eden bu durum ne zaman yeni bölümlerin yayınlanacağının da sıklıkla sorulmaya başlanmasına neden oldu. Amazon Prime’in kaleminden çıkan kahramanların oldukça farklı şekilde aktarıldığı yapım bu alanda değişik bir bakış açısı kazandırdığı için ilgi çekmeyi başarıyor.

2.Sezon Ne Zaman?

İlk sezondan hemen sonra devam edeceği kesinleşen yapım pandemi sürecinden etkilenmek zorunda kalsa da hemen yeni sezon çekimlerine başladı. 4 Eylül 2020 olarak açıklanan yeni sezon takviminde değişiklik yaşatılmayarak yeni bölümler izleyenleri ile buluşturuldu.

3.Sezonun Tarihi

2.sezondan birkaç bölüm yayınlanmışken 3.sezon onayını kapan yapımın şirketinden sevilmesinden dolayı erkenden onay alındığı yönünde haber paylaşımı yapıldı. Yapılan basın toplantısında sorulan sorulardan bir tanesi de sezonun ne zaman başlayacağı yönünde olunca şakayla karışık bir şekilde pandemi süreci kast edilerek önümüzdeki 10 yıl içinde bunu yapmayı planladıklarını söyleyen yapımcılar olası bir tarih vermekten kaçındı. Bölümlerin çekimlerine son hız devam edilen yapımın seven ve izleyen sayısında ise oldukça fazla artış olması uzun süreli olacağını düşündürüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz