The Blacklist 9. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
3080

The Blacklist, hızlı temposu ve parlak performanslı oyuncularıyla her sezonunda dizi sevenleri kendine bağlamayı başardı. 8. sezonu henüz Netflix’te yayınlanmadan 9. sezonun akıbeti merak ediliyor.

The Blacklist 8. Sezon İle Sevenlerine Elveda Mı Diyor?

NBC’nin sevilen dizisi The Blacklist yayınlanmaya başladığı andan itibaren geniş bir kitleyi peşinden sürüklüyor.

Aksiyon, suç, romantizm gibi birçok konunun iç içe işlendiği dizinin başrollerinde;

  • James Spader ( Raymond Reddington)
  • Megan Boone ( Elizabeth Keen)
  • Diego Klattenhoff (Donald Ressler )
  • Hisham Tawfiq ( Dembe)
  • Parminder Nagra ( Margot Malik)
  • Harry Lennix ( Harold Cooper)

Her ne kadar 9. sezon konuşulmaya başlansa da 8. sezona da değinmeden geçmeyelim. Şimdilik The Blacklist’in 8. sezonu 13 Kasım’da Amerika’daki sevenleriyle buluştu. Ne zaman Netflix’te yayınlanacağı da merak konusu ancak kısa zamanda yayınlanacağı söylentiler arasında. Dizi kendine öyle bir bağlıyor ki düğümleri çözmeden dizinin veda etmesini kimse istemiyor.

The Blacklist’in 9. Sezonu Reytinglere Mi Bağlı?

NBC, The Blacklist’in 9. Sezonu iptal edip etmeyeceği henüz net değil. Ancak reytingler düşük olması dizinin 9. Sezonunu tehlikeye attığını gösteriyor. Umalım ki 8. Sezon beklenenin üzerinde bir reytinge ulaşsın ve yapımcılar bu güzel diziyi çekmeye devam etsinler.

The Blacklist’in 9. Sezonunun Çıkış Tarihi Ne zaman?

The Blacklist’in 8. sezonda diğer sezonlara nazaran çok daha fazla aksiyon ve dramın yer aldığı söyleniyor. Bunun heyecanıyla 9. sezonda bizleri neler bekliyor acaba demeden alamıyoruz kendimizi. Henüz 9. Sezon hakkında net bir açıklamanın bulunmuyor. Ancak gidişat dizinin yapımcılarının The Blacklist hayranlarına sürpriz yaparak 9. sezonu da yayınlayacakları yönünde duruyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz