The 100 7. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1926

2014 yılında aniden hayatımıza giren ve bilim kurgu izleyicileri tarafından oldukça çok sevilen The 100 dizisi geçtiğimiz günlerde 6. Sezonunu tamamen bitirmişti. Her zaman olduğu gibi macera son hızla devam ediyor ama 7 sezonda neler olacağı konusunda hiç kimsenin bir fikri yok. Bunu öğrenmek için 7. Sezonun çekilmesini beklemeniz gerekiyor.

The 100 Dizisi Final Mi Yapacak?

Yazının asıl konusu dizinin bu sezon final yapıp yapmayacağı hakkında. Maalesef ki The 100 7. sezondan daha sonra başka bir sezon gelmeyecek. Yani The 100 8. sezon hiçbir zaman çıkmayacak.

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalına katılan Mark Pedowitz, The 100 dizisinin 8. sezonu çekmeden final yapacağını açıkladı. The 100 dizisinin yeni sezonunun gelmeyecek olmasının nedeni olarak ise dizinin yaratıcısı olan Jason Rothenberg‘ın diziyi artık sona erdirmek istemesinden kaynaklandığını söyledi.

Dizinin oluşturucusu Jason Rothenberg ise yaptığı açıklamalarında, dizinin sahip oluğu tadını kaçırmadan sona erdirmek istediklerini belirtti. Her ne kadar dizinin sahip olduğu hayranlarından bu konuda tepkiler yağıyor olsa da Jason Rothenberg, vermiş olduğu kararda ısrarcı gözüküyor.

Macera 1 Sene Süresince Daha Devam Edecek?

Her ne olursa olsun The 100 dizisinin 7. sezonunun sonrasında yeni bir sezon çekilmeyecek olsa da unutulmaması gereken şu ki daha önümüzde 1 sezon daha bulunuyor. Ek olarak her güzel şeyin bir sonu var olmalıdır. Bu nedenle mümkün olduğunca önümüzdeki sezondan daha fazla zevk almaya bakın. Bunun dışında The 100 serisinin senaryosu yine The 100 isimli bir kitap serisinden uyarlanarak oluşturuldu. Bu bağlamda diziyi bitirdikten daha sonra elinizde okuyacak birkaç farklı kitapta yer almış olacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz