Temel Programcılık Kursu Udemy Büyük Bir İndirim Yaptı

0
249

Temel güvenlik sistemi alanında ün yapmış ve her yazılımcının bilmesi gereken Phyton ve Java eğitimi almak isteyip Türkçe kaynak bulmakta zorlananlar için Udemy inanılmaz bir indirim yaparak fiyatları 27.99 ₺ ye düşürdü. İyi bir yazılım kitabı bu fiyatın neredeyse 4 katına satılıyor. Bu durumda Udemy gerçekten çekici bir indirim yapmış görünüyor. Kursun detayları ise açıklamada.

Kaçırılmayacak Fırsat

Yaklaşık 100 saatlik bir eğitim programından oluşan Udemy kursu; Phyton, Java ve C# programlarının kursunu gerçekten uygun bir fiyata düşürdü. Yazılımcı olmak isteyip yabancı dillerde sıkıntı çekenler için bir defa satın aldığınız bu kursa her zaman erişim hakkınız bulunuyor. Geleceğin mesleği olarak tabir edilen yazılım ve programcılık herkesin yapabileceği bir iş olmasa da temel ve yeterliliği kuvvetli bir kurs ile bu sorunu aşarak uluslararası alanlarda kendine yer edinebilenlerin sayısı hiçte az değil.

Bu kursun en büyük özelliği ise sürekli güncel kalmasıdır. Kursiyerlerin ve yazılım meraklılarının trendleri takip etmekte zorlandığı durumlarda kurs başarılı bir anlatım sayesinde en iyi eğitimi hedefliyor. Kurs içeriği değişiklik gösterebiliyor eğitmen Engin Demiroğ ise yaklaşık 43 bin öğrencisine eğitim verdiğini açıklıyor.

Temel Programcılık Kursu Udemy Büyük Bir İndirim Yaptı
Temel Programcılık Kursu Udemy Büyük Bir İndirim Yaptı

Programcı Olmanın En Başarılı Yolu Udemy den Geçiyor

Dünya çapında bir yazılımcı olmak isteyenler için başarının yegane yolu bu kursa üye olmaktan geçiyor.

Çok yönlü eğitimlerin verildiği kursta başlıca program çeşitleri;

  • Pyhton, Java, C# Veritabanı destekli öğretim
  • JavaScript, TypeScript, React, Angular, HTML, CSS, Bootstrap dillerinde eğitim
  • Pyhton programı ile veri işleme ve makine eğitimi
  • Flutter ve Dart ile veri programlama

Çeşitleri ile çok yönlü bir eğitim fırsatına kavuşmak mümkündür. Kurs için herhangi bir temel programlama bilgisine sahip olmaya gerek yoktur. 100 saatlik kurs tamamlandığında ise 100 üzeri programı öğrenmiş ve uygulamış olarak bitirecek siniz. Dersler dışında kendi imkanlarınız ile bilgileri destekleyebilir, kendi altyapınızı oluşturma bilgisine sahip olabilirsiniz. Bu programa sahip olduktan sonra ömür boyu erişim hakkınız bulunur. Memnun olmadığınız takdirde ise 30 gün içinde iade etme hakkına sahip olursunuz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz