Teen Wolf 7. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
27695

MTV’de yayınlanan ve oldukça sevilen dizi Teen Wolf’un 7.sezonu neden yayınlanmadı ve ne zaman yayınlanacak? Çoğu kişi bu sorunun cevabını oldukça merak ediyor. Teen Wolf dünya çapında en çok izlenen dizilerden birisi. İlk sezonu 2011 yılında yayınlandı. O zamanlar yalnızca 2 sezon olacağı düşünülen dizi çok fazla ilgi görünce günümüze kadar 6 sezon yayınlanmıştır. 2017’de ise 6.sezon ile final yapıldı. Dizinin hayranları ise dizinin tekrarının olup olmayacağını oldukça merak ediyorlar.

Çoğu kişi final bölümünden sonra hala yeni bölümlerin geleceğinin düşüncesindeydiler. Dizinin yapımcıları ise 7. sezonun olmayacağını açıkladılar. Ancak belli olmadığı söyleniliyor. Son zamanlarda çıkan bir başka dedikodu ise yeni Teen Wolf dizisinin çekileceği yönünde. Ayrıca oyuncu kadrosunun da tamamıyla farklı olacağı söyleniyor. En az 2-3 sene sonra olacağı da belirtildi. Ayrıca filmin yapımcısı da artık bunu yazacak hayal gücünün bulunmadığını da belirtti.

Teen Wolf’un Sinema Filmi Yapılacak Mı?

Şuan için bununla ilgili yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak bunun olacağına dair oldukça söylenti var. Dizinin sinema filmi yapılması ile asıl finali yapacağı düşünülüyor. Ancak bunların hiçbirisinin resmi bir açıklama olmadığını tekrar belirtiyoruz. İlerleyen zamanlarda bununla ilgili daha çok gelişmenin yaşanacağı kesin.

Dizinin 9. Yıl Dönümü

Teen Wolf oyuncuları dizinin 9. yıldönümü nedeniyle tekrar bir araya geldiler ve buluşma Youtube’da canlı olarak yayınlandı. Dizinin hayranları ise bu duruma en çok sevinenler oldular. Ayrıca bu gösteriden elde edilecek olan tüm kazanç First Responders First adındaki bir bağış kurumuna bağışlanacak. Diğer bir detay ise buluşmanın gerçekleştiği gece dolunay olmasıdır. Bunun tesadüf olup olmadığı ise bilinmiyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz