Swarm’da Gizli Check-in Nasıl Yapılır?

0
507

swarm-sifremi-unuttum-swarm-sifre-degistirme

Her geçen gün internetin bize sağlamış olduğu sosyal platformların ve bizim onlara gösterdiğimiz ilginin artmasıyla çok fazla çeşitli alanlarla uygulanan diğer uygulamalar yaratılmaktadır. Bu evrelerden biri olan swarm hayatımıza girdiğinden bu güne kadar yer bildirimi konusunu hem kolaylaştırmış hem de eğlenceli bir duruma getirdi. Gelin swarm a nasıl sahip olunur, nerelerden temin edinilir, ne işe fayda nasıl kullanılır, gizli check in ve swarma dair ilave bilgiler gibi konulara değinelim. Swarm, bulunduğumuz bir ortamda mesela bir kafedeyken orada olduğumuza dair yer bildirimi yapmamıza ve swarmprofilimizde takibe aldığımız kullanıcılar sebebi ile görülmesini sağlar. Swarm bu yer bildirimini mobil cihazınızın konum bilgilerini kullanarak yapmaktadır. Swarm a mobil cihazınızın uygulama marketinden bedava sahip olabilirsiniz.

 

Swarm da check’in yapmak çok fazla kolaydır konum bilginizin açık olduğundan emin olduğunuzda swarmı açarak mavi yer bildirimi simgesine tıklayarak check’in yapabilirsiniz. Swarm bu konuyu eğlenceye dönüştürüyor demiştik. Bu eğlenceye değinirsek yapmış olduğumuz bir check’indenswarm bize sarı paralar kazandırır. Bu paralar yardımıyla check’inlerimizde kullanabileceğimiz çıkartmalara sahip olabiliriz. Swarm da unutulmamalıdır ki yaptığımız check’inleri birilerinin görmesini istiyorsak takipçiye sahip olmamız gerekmektedir. Takibe alacağınız kullanıcılara swarmın ilişkili bulunduğu sosyal medya platformlarından eklediğimiz takip ettiğimiz arkadaşlarımızı eğer swarm kullanıyorlar ise senkronize etmemizde olası.

 

Tıpkı zamanda swarm da o an sizi çok mutlu eden bir görüntüyü check’ininizle birlikte paylaşabilir hatta bu paylaşımlara arkadaşlarımızı da etiketleyebiliriz. Bu etiketlemelerden onlara da sarı paralar gittiğini belirtelim. tıpkı zamanda devamlı yer bildirimi yapılan yerlerde kazandığımız paralar azalmaktadır.

 

Swarm da maksimum sorulan sorulardan biriside saklı check in yapabilir miyiz?

 

Evet, swarm kimsenin görmeyeceği check’inler yapmamıza olanak sağlıyor. Bu gizli check in çok basit biçimde yapılmakta ve normal check’in e çok fazla benzemekte. gene tıpkı şekilde check’in yapmak istediğimiz yerde swarm a girerek mavi yer bildirimi simgesine tıkladığımızda önümüze gelen check’in penceresinde bulunan kilit simgesine tıklayarak saklı check’ini gerçekleştirebiliriz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz