Stranger Things 5.Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1422

Netflix’in değerlendirme puanı en yüksek dizilerinden biri olan Stranger Things finalinde birçok soru işareti bırakarak 3. sezonu bitirdi.

Final yapacağı söylenen dizinin 4. sezonu neden yayınlanmadı, yayın tarihi ne zaman? Stranger Things’in yeni sezonu hakkında neler biliyoruz?

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Stranger Things, 3. sezonu ile izleyicileri biraz hayal kırıklığına uğratsa da, ilk 3 günde 40 milyon izlenme ile kendi rekorunu kırmayı başardı. Son sezonda yaptığı gizemli final ile izleyicileri merakta bıraktı. Şu an dizinin hayranlarının en çok sorduğu soru 4. sezon ne zaman?

Stranger Things’in 4. sezonu Netflix’ten onay almış olsa da, maalesef yayın tarihine dair net bir cevap vermek şu an imkansız.

Bildiğimiz sadece yeni sezon çekimlerinin devam etmekte olduğu. 2021 yılının ilk yarısı için ön görüler bulunsa da, koronavirüsün bütün öngörüleri altüst ettiğini söyleyebiliriz.

Stranger Things 4. Sezon İpuçları

Stranger Things hakkında kısa bir süre önce bir video yayınlandı. Stranger Things’in kendi YouTube kanalından yayınladığı video bize bir kaç ipucu da verdi.

Videoda, Stranger Things oyuncuları 4. sezon senaryosunu okumak için bir araya geliyor. Bu videoda yeni bir oyuncunun filme dahil olduğunu öğreniyoruz. Ancak bu oyuncunun kim olduğunu dair tahmin yürütemiyoruz çünkü videoda oyuncunun yüzü bulanıklaştırılmış.

İkinci ve en önemli ipucu ise, Jim Hopper’in akıbetinin netlik kazanması. 3. sezonda ölüp ölmediğini anlamadığımız Jim Hopper karakterinin yaşadığını öğrenmiş olduk.

Stranger Things Konusu

Stranger Things, çok yakın 4 arkadaştan birinin kaybolması üzerine gelişen olayları anlatmaktadır. Çocuklar kayıp arkadaşları Will’i ararken hiç bir ize ulaşamıyor. Tam ümitlerini kesmişken aniden ortaya çıkan gizemi bir kız çocuğu olayların bambaşka bir gizem kazanmasına neden oluyor.

Ross Duffer ve Matt Duffer tarafından yaratılan bu film, hikayesi, müziği, karakterleri ve retro havası ile türünün en başarılı örneklerinden biridir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz