Steam Oyunlarının Fiyatı Düştü

0
355

Oyun sevenlerin en gözde firmalarından birisi olan Steam zaman zaman Türkiye’ye özgü kampanyalar düzenliyor. Her sonbahar düzenlenen bu kampanyaları sizin için takip ediyor ve fiyatı düşen oyunları haber veriyoruz. Bu sonbahar da Steam’in birçok oyununun fiyatı düştü.

Fiyatı düşen oyunlardaki düşüş yüzde seksen civarında olunca yeni fiyatlar oldukça makul seviyelere geldi. Orijinal fiyatı çok fazla düşen oyunlar için bir sıralama yaptık ve yeni fiyatları sizlere bu yazıda sunuyoruz. Aralarından en sevdiklerinizi seçerek oyun keyfi yapabilirsiniz.

Fiyatı Düşen Steam Oyunları

İntikam oyunlarını seven ve şekil alma uygulaması olan oyunları beğenenler için Dishonored: Death of the Outsider fiyatı 133 liradan 26,60 liraya düştü. Oyuncunun tamamen özgür olduğu ve her şeyin onun gözünden değerlendirildiği bu oyunun seveni çok fazla. Suikast oyunu sevenler için iyi haber Assassin’s Creed Origins oyununun fiyatı 269 liradan 53,8 liraya düştü.

Oyuncuların karakterlerini ve oynanma şeklini en sevdiği oyunlardan olan Batman: Arkham Collection ise 102 liradan 20 liraya düştü. Fiyatı en çok düşen oyunlardan bir diğeri de Deus Ex: Mankind Divided. Bu oyun hem yüzde 85 hem de artı yüzde 15lik bir düşüşle 112,48 liradan 16,90 liraya düştü.

Steam Oyunlarının Fiyatı Düştü
Steam Oyunlarının Fiyatı Düştü

En Sevilen Steam Oyunları

Steam’in en beğenilen oyunlarından olan Wolfenstein II: The New Colossus ise 134 liradan 26,80 liraya düştü. Görselliği ve hikayesiyle en sevilen oyunlardan bir diğeri Rise of the Tom Raider ise 89 liradan 17,80 liraya geriledi. Normal fiyatı 129 lira olan ve arabalı oyunları sevenlerin vazgeçemediği oyunlardan birisi olan Need for Speed: Most Wanted’ın yeni fiyatı ise 12,90 lira.

Bu oyun da 129 lira olan fiyatı yüzde seksen düşen oyunlar arasında. Farklı oyunları sevenler için The Sims 4, 279 liradan 33,59 liraya düştü. Savaş ve gerilla oyunlarını sevenlerin en beğendiği oyunlardan olan Red Faction Guerilla Re-Mars-Terred 31 liradan 6 liraya geriledi. Yine en sevilen araba oyunlarından olan Projet Cars da 31,84 olan yeni fiyatı ile karşınızda. Bu oyunun daha önceki fiyatı 199 liraydı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz