Square Enix Store’dan Ücretsiz Maske Dağıtımı

0
482

Square Enix Store, mağazalarından 100 dolar ve üzeri harcama yapanlara ücretsiz olarak yüz maskesi hediye ediyor. Tüm dünyada herkesin ortak ter bir ihtiyacı var: Maske. Japonya’da merkezi bulunan video oyunu firması ​​​​​​​Square Enix Store, herkesi şaşırtan bir kampanya başlattı. Online mağazaları üzerinden 100 dolar ve üstü alışveriş yapan herkese ücretsiz olarak yüz maskesi hediye edeceğini açıkladı.

Video Devinden İlginç Kampanya

Hepimizin zor günler geçirdiği korona günlerinde maske kullanımının ne kadar önemli olduğunu herkes tarafından biliniyor. Salgının ilk zamanlarında herkes tarafından kolay erişime sahip olmayan hatta ülkemizde ufak tefek krizlere sebep olan maskeler, tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 hastalığından uzak durmanın yegane tedbirlerinin başında geliyor. Final Fantasy, Tomb Raider, Just Cause ve Hitman gibi dünyaca ünlü işleri ile tanınan Japon video oyunu şirketi Square Enix, online mağazası olan Square Enix Store’da 100 dolar ve üstü harcama yapanlara ücretsiz yüz maskesi hediye edeceğini duyurdu.

“Canlılığınızı Arttırın” Notu

Square Enix’in düzenlemiş olduğu maske kampanyasına ilişkin müşterilerine yolladığı e-posta içerisinde maske fotoğrafının altında RPG oyuncularını aşina olduğu Boost your vitality +1 “canlılığınızı artırın” notunu da eklemeyi ihmal etmiyor. Herkesin ihtiyacı olan maskeleri kampanyasına dahil eden Japon şirket bu sayede satışlarında yükselme olacağını tahmin ediyor.

Dünyanın en başarılı oyun yayınları arasında yer alan Square Enix, düzenlemiş oldukları kampanyanın bütün gelirini Kuzey Amerika ve Avrupa’daki ihtiyaç dahilinde olan gıda bankalarına ve hayır kurumlarına bağışlayacağını açıklayarak takdir gördü. Ayrıca koronavirüs döneminde “evde kal” çağrısını destekleyen Square Enix, gerçek değeri 1.527 TL olan 54 oyununu ve 58 DLC’sini yüzde 95’lik bir indirimle Steam’de 76 TL’ye satmaya karar vermişti.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz