South Park 25. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
160

1997 yılından beri büyük bir ilgiyle izlenen South Park, izleyicilerini merakta bıraktı. Alışılmışın çok dışında bir çizgi film yapısı olduğu için her bölümü merakla bekleniyor. Bu yıl ki merak konusu ise 25. sezonun ne zaman yayınlanacağı. Film ekibi, diğer sezonlarında bir tarih vermişti. Ancak 25. sezon beklenen tarihler de yayınlanmadığı ve bu konuda açıklama da yapılmadı. Bu da South Park, aniden final mi yaptı, sorusunu beraberinde getirdi.

Bu düşüncelerin ardından 25.sezon tarihi hakkında bir bilgi verilmese de South Park ile ilgili açıklama yapıldı.

Sezonlar Arası Uzun Sürmeyecek

South Park izleyicilerinin merakı üzerine konuyla ilgili bir açıklama geldi. Açıklamalara göre 23. sezonun ardından, 24-25 ve 26 sezonları süre beklemeden hemen yayılacak. Ancak 26. sezon için bazı şüpheler var. Yayınlanıp yayınlanmayacağı kesil değil. 24. ve 25. sezonların ise oyuncu kadroları belli.

South Park, bir çizgi film olduğu için oyuncu kadrosunu seslendirmeler oluşturuyor. 24. ve 25. sezonun seslendirmeleri arasında Matt Stone ve Trey Parker gibi ünlü isimler yer alıyor.

25. Sezon Tarihi Hakkında Açıklama Yapıldı Mı?

2020 başlarında 25. sezonun 2021 yılında yayınlanacağı söylenmişti. Ancak 2021 yılında 23. sezon sonrası yayınlanmadı. Bu konuyla ilgili tekrar bir açıklama yapılmadı.

Birçok dijital platform, 25. sezona yer ayırsa da sezon yayınlanmadığı için her hangi bir bilgi bulunmuyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz