South Park 24. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1708

İlk olarak 1997’de yayınlanmaya başlanan South Park çizgi film serisi o günden bu yana aralıksız olarak hala devam etmektedir. En son 23. sezonu Aralık 2019’ da yayınlanmış olan serinin 24. sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilmektedir.

South Park 24. Sezon Neden Yayınlanmadı?

Covid-19 pandemi nedeniyle birçok dizinin çekimleri durduruldu. Bazıları onaydan geçmezken bazıları onay alıp gecikmeli olarak yayına başladı. 24. Sezonu hala yayınlanmayan South Park çizgi dizi serinin neden yayınlanmadığı ve ne zaman yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak konusu olmaktadır. Prodüksiyon tarafından Covid-19 duraksamaları sırasında 24. Sezondan önce yayınlanacak özel bir bölüm hazırlanmıştır.

South Park 24. Sezon Yayın Tarihi Ne Zaman?

İlk yayın tarihinden beri soluksuz izlenen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan serinin yayın tarihi merak edilmektedir. Prodüksiyon yeni sezonda covid-19 içeriğiyle özel bir yayın hazırlamıştır. Hazırlanan özel yayın ‘Pandemi Özel’ adıyla adlandırılmış olup 24. Sezondan önce özel bir bölüm olarak yayınlanacaktır. Yayın tarihi 30 Eylül olarak seçilmiş olup ilk fragman da izleyici kitlesine sunulmuştur.

South Park ‘Pandemi Özel’ Bölümü

South Park 24. Sezon öncesi yayınlayacağı özel bölüm ‘Pandemi Özel’ (The Pandemic Special) olarak fragmanı yayınlanmıştır. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla bu bölüm Randy ve Cartman karakterleri üzerine yoğunlaşmıştır. Fragmanda salgının vatandaşların yaşattığı zorluklar görülmektedir. Cartman okula geri dönmektedir fakat salgın daha bitmediğinden bu dönüş artık eski normal gibi değildir. Öğrenciler hala salgın döneminde olduğundan bu dönüş maskeli ve mesafeli olup yeni normal ile başa çıkmalarını anlatmaktadır. Masalarının önünde siperlik bulunan çocuklar bu yeni döneme nasıl alışacakları göz önüne serilmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz