Sokak Modası ve New York FashionWeek

0
860

8

Yılın en renkli dönemi moda haftaları başlandı ve en gözdesi New York FashionWeek ile tanıtılan yeni tasarımlara her zamanki benzeri sokak modası eşlik etti. Hangisi daha ilham veren, buna siz karar verin.

Kombin yapmanın en pratik yolu, canlı halini görmek. Bu yüzden mağazaların vitrinlerini uzun uzun inceleyip, mağazaya girdiğimizde ilk o vitrinde yer piyasa ürünlere yöneliyoruz.

Peki konu kendi gardrobumuz olunca, ilham almak için kendi resimlerimizden mi ilham alıyoruz dersiniz? Tam aksine, aynı kıyafeti yine giymek istemeyen biz kadınlar ne giysem hakkında sürekli problem yaşıyoruz.

Peki ya gardrobumuzun bir kataloğu olsa işe yarar mı? Pek değil… Bunun da sebebi olan parçaları görsek bile onları yeniden nasıl kombin yapabiliriz konusunda gene yeni parçalara ihtiyaç duymamız.

Bunların yerine aslında en güzel katalog, hali hazırda bizim kıyafetlerimize benzer parçaları kullanan öteki kadınlar. Onların giydikleri ve bizim ”Tam da benim giymek istediğim bunun gibi!” diye heyecanlandıran örnekler, bizlerin asıl ilham kaynağı.

New York moda haftası ile yeni tanıtılan ürünlerin yanı dizi son derece diri ve içimizden biri olan sokak modasından bir derleme yaptım. Moda Haftası boyunca sokaklarda talep çeken kombinleri galeri de bulabilirsiniz.

Bu galeri ne işime yarar? Diye soranlar, bu galeride yer sektör kombinler de kullanılan parçalara aynı parçalar mutlaka sizlerde de bulunur. Onları nasıl, ne ile, hangi aksesuar ve hangi renklerle kombin yapabileceğinizi bulabilir, benzer parçaları kendi tarzınıza uyarlayarak kendi dolabınızı son derece verimli kullanabilirsiniz. Bir kemer, bir çanta belki dolapta öylesine duran iki parça bir anda bütün görüntünüzü değiştirebilir. Alışveriş yapmaya gerek kalmadan, kendi dolabınızla yepyeni bir stil rahatça yaratabilirsiniz.

1

2

3

4

5

6

7

9

10


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz