Sex Education 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1503

Sex Education dizisi; yabancı sinema dizileri arasında oldukça fazla izleyici kitlesine ulaşan ve izleyenleri tarafından çok sevilen bir dizidir. Dizinin ilk iki sezonu yayınlanmış olmakla birlikte, üçüncü sezon hakkında ne olup olmayacağı konusu merak edilmeye başlanmıştır.

Sex Education 3. Sezon Neden Yayınlanmadı?

Dizinin sezon arası olduğu zaman, oyuncuların dinlenmelerine ve yeni sezona daha zinde başlamalarına imkan tanımak amacıyla tatil verilmişti. Tatil sonrası yaşanan gelişmelere bağlı olarak, özellikle ortaya çıkan ve küresel olarak geniş kitlelere etki eden virüs nedeniyle, çekimlere bir süre daha ara verilmesine karar verildi.

Sex Education 3. Sezon Yayınlanacak Mı?

Sex Education dizisinin ikinci sezonu sonunda, üçüncü sezonun olacağına dair gönderme yapılmıştı. Bu gönderme, dizinin yarım bırakılmış veya havada bırakılmışlık durumuna bağlı olarak ortaya çıkmıştı. Bu durumun ardından birçok insan, Sex Education dizisinin üçüncü sezonunun gelip gelmeyeceğine dair açıklama beklemiştir. Yapımcılar tarafından yapılan açıklamalara göre, dizinin üçüncü sezon çekimlerinin ve yayımlanmasının planlandığı belirtildi.

Sex Education 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix tarafından yayınlanan Sex Education dizisi yayın tarihi için, en çok Netflix’e ve yapımcılara sorular yöneltilmeye başlanmıştır. Bu durumlar sonucunda Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre, Sex Education dizisinin üçüncü sezonu yayını için net bir tarih verilmemiştir.

Genel olarak beklentiler 2020 yılının ocak ayı olmakla birlikte; hala yayına girmemiş olması, ortaya çıkan sorunların birçok insanı etkilemiş olması ve çeşitli sorunlar nedeniyle ertelenmiş olduğu görülür. Tüm bu durumların yanı sıra, dizinin 2021 yılı içerisinde ve muhtemel olarak ocak ayında yayınlanmaya başlanacağı yönünde düşünceler mevcuttur. Kesin bilgi için, yapılacak olan açıklamaları dikkate almak gerekir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz