Samsung’tan Fiyat Açıklaması

0
16867

Ünlü telefon firması Samsung iki ay önce tanıtımını yaptığı yeni telefonların fiyatları hakkında açıklama yaptı. Galaxy A41 ve Galaxy A11 isimli telefonların fiyatları firmanın internet üzerinden satış yapan mağazalarında yapılan satışlar sayesinde öğrenildi.

Dünya Satışının Başlaması Bekleniyor

Samsung tarafından üretimi yapılan Galaxy A41 isimli telefonun mağazada 299 euro’ya satıldığı öğrenildi. İkinci model olan Galaxy A11 ise 149 euro’dan alıcı buldu.

Sohbet hattı

Söz konusu telefonlar firma tarafından bazı ülkelerde satışa sunulmaya başlandı

Sohbet Hattı

ve bu ülkelerden Tayland’da yapılan çevrimiçi satış sayesinde fiyat bilgisi ortaya çıktı. Fiyatları ve özellikleriyle ilgi görmesi beklenen telefonların kısa süre içinde dünya satışının başlaması bekleniyor.

Yeni Telefonların Özellikleri

Firma tarafından Galaxy A11 ve Galaxy A41 modelindeki orta düzeyde olan telefonların yapılan tanıtımları insanlar tarafından ilgi gördü. Bu tanıtımlarda Galaxy A11 isimli telefonun 3Gb Ram ve 1.8 Ghz işlemci ile birlikte 4 arka 1 ön kameraya sahip olduğu görüldü. Bu kameraların ise 8Mp, 13Mp, 5Mp ve 2 Mp çözünürlüklere sahip oldukları anlaşıldı.

İki telefonunun tanıtımı sonrasında Galaxy A41’in daha yüksek özeliklere sahip olduğu görüldü.

sikiş

Daha gelişmiş olan Galaxy A41’in ise Exynos işlemciye sahip olması dikkat çekti. İşlemci dışındaki ise 48, 8 ve 5Mp’llik üçlü kamera ile 25Mp’lik bir ön kameraya sahip olduğu görüldü. Ayrıca telefonun ekranını 6.1 inç olduğu öğrenildi.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz