Samsung, Huawei Telefon Hediye Ediyor!

0
651

Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden olan Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir yarışma ile telefon hediye edeceğini duyurdu. Fakat yarışmayı ilginç kılan ve dikkatleri üzerinde toplayan nokta samsung’un, yarışmada Samsung Huawei telefon hediye ediyor! olması oldu.Dikkatleri bu şekilde üzerine çeken Samsung, yarışmayı Çin’in sosyal medya platformu olan Weiobo üzerinden düzenliyor ve gene yarışmayı buradan duyurdu. Hediye edilecek tek bir telefon bulunuyor ve bu telefon, Huawei’nin yeni çıkarmış olduğu Nova 4 modeli. Oldukça üstün özelliklere sahip olan bu telefon, bir çok kişi için harika bir telefon konumunda.

Peki, Neden Huawei Telefon?

Samsung’un Huawei telefon hediye etmesinin sebebi, Nova 4 üzerinde bulunan Samsung üretimi olan kameradan kaynaklanıyor. Çağın en iyi teknolojileri ile üretilen bu kamera bir çok farklı özelliğe ve yüksek kalitede görüntü çekme özelliklerine sahip. Bir çok fotoğraf makinesine bile kafa tutan bu kamera, oldukça gelişmiş ve çağın ötesinde bir kamera.

Huawei Nova 4 Özellikleri

Samsung’un düzenlediği yarışma ile hediye edeceği Huawei Nova 4, günümüzün en iyi ve yüksek teknolojik özelliklerini üzerinde barındırıyor. Android’in en son sürümü olan 9.0 PİE sürümü yüklü olarak gelen Nova 4, 128 GB depolama alanına ve 4/6 GB RAM miktarlarına sahip. Ayrıca Samsung tarafından üretilen yüksek çözünürlüğe sahip 3 arka ve 1 ön kamerayı da üzerinde taşıyan cihaz, siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulmuş. Ön kamerası 32 megapiksel iken, arka kamerası 8 megapiksel’den iki kamera ve bir de 24 megapiksel birana kameradan oluşuyor. Toplamda 3 kamerayı üzerinde bulunduran cihazın kameraları, Samsung tarafından üretiliyor.

Harika Fotoğraflar Çekme İmkanı

Samsung tarafından üretilen ve yüksek özelliklere sahip olan bu kameralar ile, harika fotoğraflar çekilebiliyor. Özellikle arka 3 kamerası ile oldukça net ve kusursuz çekimler yapma imkanı sunan Nova 4, ön kamerası ile de oldukça iyi çekimler yapabiliyor. Ayrıca yüksek çözünürlüğe ve fps’e sahip video çekimleri ile de, Samsung ve Huawei kalitesini ortaya koyuyor. Yarışma ile hediye edilecek Nova 4, piyasada 298$ ile 342$ arasında satışa sunuluyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz