Samsung Güvenli ve Hızlı Dosya Transfer Uygulamasını Geliştiriyor

0
272

Teknolojinin durmaksızın gelişmesiyle birlikte dünya genelinde Teknoloji devleri arasında önemli bir yarış yaşanmaya devam ediyor. Teknoloji devleri kullanıcılarına daha kaliteli bir şekilde hizmet vermek için birçok uygulama geliştiriyor. Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelerin de sık sık tercih ettiği Samsung markası, geniş müşteri kitlesine önemli bir uygulama sunmak için çalışmalar gerçekleştiriyor. Dosya transfer uygulaması olarak oluşturulan Private Share, blok zinciri sistemi bulunan güvenlik özellikleri sayesinde hızlı ve sorunsuz dosya transferine yardımcı oluyor.

Kullanıcılar, Samsung’un yeni geliştirdiği uygulama sayesinde akıllı telefonlar arasında güvenli bir şekilde dosya transferi yapabilecek. Piyasadaki diğer uygulamalara göre farklı özellikleri bulunan yeni uygulama, güvenliği ön planda tutacak. Private Share yani güvenli transfer uygulaması sahip olduğu güçlü alt yapıyla birlikte kullanıcıların verilerinin korunmasını sağlıyor. Samsung, güvenli özelliklerle hazırladığı yeni uygulamayı kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Güvenli ve Hızlı Dosya Transfer Uygulamasını Geliştiriyor
Samsung Güvenli ve Hızlı Dosya Transfer Uygulamasını Geliştiriyor

Private Share ile Güvenli Dosya Paylaşımı

Dünya genelinde çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen teknoloji devi Samsung, kullanıcıların gizli ve güvenli bir şekilde dosya paylaşımı yapmasına olanak sağlayacak uygulamayı geliştirmeye devam ediyor. Güney Kore markasının geliştirdiği Private Share uygulamasıyla birlikte dosyalar güvenli bir şekilde transfer edilebilecek. Kullanıcılar, gönderdiği dosyalar için kendi isteğine göre bir kullanım sınırı belirleyecek. Belirlenen sürenin dolmasının ardından dosya otomatik bir şekilde silinecek.

Dosyayı alan kullanıcıların yeniden paylaşma olanağından yararlanamaması uygulamanın en güvenli özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor. Ekran görüntüsü alma ve yedekleme gibi imkanların bulunmaması da uygulamanın güvenliğini arttırıyor. Bu uygulamayı kullanarak dosya paylaşımı yapmak isteyen kullanıcıların Private Share isimli uygulamayı edinmesi gerekiyor. İki tarafta da uygulamanın bulunması halinde kolay bir şekilde dosya transferi yapılabiliyor.

Yakın Zamanda Kullanıcılara Sunulacak

Güvenli dosya paylaşım uygulamasının çok yakın zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Samsung Galaxy S21 cihazının piyasaya sürülmesiyle birlikte cihazdaki yeni özelliklerden biri olarak açıklanması beklenen Private Share, kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Oldukça güvenli bir uygulama olması beklenen yeni yazılımın özellikleri ve nasıl kullanılacağı hakkındaki gelişmelerin yakın zamanda açıklanacağı düşünülüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz