Samsung Galaxy Tab S6, İstikrarlılığı Yükselten Yepyeni Bir Güncelleme Edindi

0
291

Güney Kore’nin teknoloji ustası Samsung, Nisan ayının ilk günlerinde amiral gemisi tableti olarak adlandırılan Galaxy Tab S6 adına yeni bir güncellemeyi kullanıcılarının hizmetine sunacağı haberini yayınlamıştı. Bu güncellemeyle beraber Samsung Galaxy Tab S6 tablet kullanan kişiler, firmanın Öne UI 2.1 kullanıcı ara yüzüyle bir araya gelmiş ve pek çok performans düzeltmesi kazandırılmıştı. Gerçekleştirilen bu güncellemenin üzerinden sadece iki hafta gibi bir zaman geçmesine karşın Samsung, bu defa bambaşka bir güncellemeyi kullanıcılarının hizmetine sunuyor. T860XXU1BTD1 sürüm numarası aracılığıyla yayınlanmış olan güncelleme, sürüm notlarına binaen pek çok işlevin istikrarlılığını yükseltti.

Samsung Galaxy Tab S6 Versiyonuna Yeni Güncelleme Geldi

Kararlılık hususu haricinde yapılan yeni güncelleme ile beraber büyük olasılıkla birtakım yanlışlık düzeltmesi de gerçekleştirildi. Samsung tarafından yapılan yeni güncellemenin sürüm notlarına dair daha fazla ayrıntıya girilmiyor.

Gün içerisinde Samsung tarafından hizmete sunulan güncelleme, Çin’in tam tersine başka ülkelerde Nisan ayı emniyet güncelleştirmesiyle beraber kullanıcı hizmetine sunulmadı.

Söz konusu güncelleme, Mart ayına ait emniyet güncelleştirmesinin yer aldığı yani bu güncelleştirmenin yüklenmiş olarak bulunduğu cihazlara gelen bir güncelleme hizmeti oldu. Bir diğer ifadeyle Çin haricindeki Samsung Galaxy Tab S6 kullanan müşteriler, Nisan ayı emniyet güncelleştirmesine daha kavuşmuş değillerdir.

Samsung Galaxy Tab S6 Wi-Fi Modeli İçin Güvenlik Güncelleştirmesi

Bahsi geçen güncelleme yüklenmeye hazır duruma geldiği vakit kullanıcı kişilere bir bildirim iletilecek. Ancak arzu eden kullanıcılar tabletim ayarlar bölümünden “yazılım güncellemesi” alanına giderek yeni güncellemeyi yükleyebilirler. Bu sıfır model güncelleme, Samsung Galaxy Tab S6 ürününün sadece Wi-Fi modeli için hizmete sunuldu. İleriki zamanlarda LTE modeline de bekleniyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz