Samsung Galaxy S20 Serisinde One UI 2.5 Güncellemesini Getiriyor

0
486

Samsung, yaptığı son açıklamalarla yeni modeli olan Galaxy S20 serisi için yeni bir güncelleme getirileceğini duyurdu. Bu güncelleme pek çok yeni özellik sunan One UI 2.5 olacak.

Samsung, amiral gemisi olarak adlandırılan Galaxy Note20 ve Galaxy Note 20 Ultra modellerinde yeni kullanıcı ara yüzü ile hizmet vermeye başladı. Bu modellerde One UI 2.5 sürümü hazır olarak sunuldu. Samsung bu modeller dışında diğer modellere de bu sürümü getirmeyi planlıyor.

Galaxy S20 Modelleri One UI 2.5 Sürümüne Kavuşuyor

Samsung, S20 serisinde bulunan üç modeli için de One UI 2.5 sürümünü kullanmaya başladı. S20 serisi ile yenilik getiren Samsung, tüm diğer modelleri için yeni sürümü kullanmayı planlıyor.

Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy S

Yeni sürüm ile birlikte pek çok yeni özellik kullanılabilir hale geldi. Bu özellikler arasında yer alan Pro Video modu video çekimi için yeni deneyimler sunuyor. Bu mod sayesinde 21:9 oranında 8K video içerikleri yapılabilecek. Yeni kullanıcı ara yüzü sayesinde Samsung, müşterilerine One UI 2.5 sürümü ile hizmet verecek.

Yeni Sürüm ve Getirdiği Özellikler

One UI 2.5 sürümü sayesinde video içeriklerinde ses kaynağı olarak cihazın kendi mikrofonu ile birlikte Galaxy Buds kulaklıklarının da mikrofon özelliği seçilebilecek. Akıllı televizyonlarla Samsung Dez eşleştirme desteği, Galaxy S20 serisine gelecek güncelleme ile oluşacak.

Galaxy S20 serisi için gelen yeni güncelleme wi-fi bilgilerini Galaxy cihazlar için paylaşmanın kolay yöntemlerini de sunuyor. Bununla birlikte Samsung Notes uygulaması notlarla ses kayıtlarını gruplandıran Audio Bookmark özelliği ile kullanıcılarına hizmet sunacak. Tüm Galaxy S20 kullanıcılarına One UI 2.5 sürümü Samsung tarafından gönderilecek. Bu sayede yeni kullanıcı ara yüzü ve gelişmiş özellikler S20 kullanıcılarına ulaşmış olacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz