Samsung Galaxy M01 FCC Bütçe Dostu

0
417

Samsung en yeni telefonunu piyasaya sürdü. Bütçe dostu Galaxy M01, sadece FCC veri tabanı dışında diğer doğrulama sitelerinde de ortaya çıktı. Samsun’un en iyi özelliklere sahip olan modeli kısa zamanda raflarda kullanıcıyla buluşacak. Telefonun özellikleri arasında Wifi Alliance sertifikasına sahip olması. Cihaza ait donanım özellikleri Google Play Console listesinde görüldü. Mobil sitelerin yavaş yavaş doğruladığı cihaz lansmanının yakında gerçekleşmesi bekleniyor.

Galaxy A01 ve Galaxy M01 Özellikleri Farkı

FCC veri tabanına sahip olan Galaxy M01 donanımı itibariyle A01 modeliyle benzer nitelikte. Batarya farklılıklarının yer alacağı yeni modelde 4.000 mah potansiyeline sahip büyük bataryalardan oluşacak olan M01, çift hat kullanımına uygun olarak tasarlandı.

Doğrulama Platformuna Göre Galaxy M01

Bazı tasarım ve donanımla ilgili bilgilerin paylaşıldığı platformda, cihaz arka bölmesinde sol üst tarafa yerleştirilmiş olan ikili kameranın kurulumu olması gibi bazı detaylar bulunuyor. Cihazın diğer özelliklerine göre kulaklık girişi cihazın üst kısmında 3,5 mm, USB girişi ise alt tarafta kullanılacak biçimde tasarlanmış. Cihaz çözünürlüğü 720×1520 piksel ve HD özelliğine sahip. Samsung M01 modelinde kullanılmak üzere güçlü işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 439 kullanacak.

İşlemcinin kullanımı Google Play Console tarafından doğrulanmıştır. İşlemci dışında, Adreno 505 GPU ve 3 GB RAM bulunuyor. Depolama için tercih ettiği hafıza tam olarak belli olmasa da 32 GB olacağı düşünülüyor. Yeni modelinde fiyatı ile bütçeye hitap eden, kaliteli ve tam donanımlı yapısıyla oldukça iddialı.

Samsung kullanıcılarının karşısına farklı bir tasarımla çıkarak yine beklentilerin üstünde cihaz sunuyor. Kullanım yapısı, tasarımı, özellikleri, hafıza yapısı ile çok beğenilecek olan Galaxy M01, kullanıcıları tarafından şimdiden heyecanla satışa sunulacak zamanı bekliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz