Samsung Galaxy Fold 2’nin Bazı Özellikleri Sızdırıldı

0
276

Samsung’un büyük merakla beklenen katlanabilir olan yeni cep telefonu Galaxy Fold 2 ile ilgili bazı detaylar kitlelere duyuruldu. Galaxy Fold 2’nin alışılmadık büyüklükteki dev ekranı ve S Pen desteği sunan tablet deneyimi hizmeti ile piyasaya sürüleceği öğrenildi. Bu bilgileri ortaya çıkaran kişi ise bir Twitter kullanıcısı. Ross Young adlı Twitter kullanıcısı, Samsung Galaxy Fold 2’nin Galaxy Z Flip’ modeline benzer bir ultra ince cam özelliği kullanıldığını da ekledi. Bu özellik, ekrana sertlik kazandırıyor ve daha az plastik his veriyor. Telefonun katlanabilir olan 7.59 inçlik ekranı 2213 x 1689 çözünürlüğe sahip olması bekleniyor.

Galaxy Fold 2’nin Özellikleri Belli Oldu

Samsung üreticileri Galaxy Fold 2’de kameraları ekranın altına yerleştirmeyi planlıyordu ancak teknolojinin henüz hazır olmadığı söyleniyor. Galaxy Fold 2, selefinin çentikli tasarımından önde olmayı hedefliyor. Bu hedefi ise Güney Koreli teknolojileriyle yeni telefonunu kamera deliğiyle gerçekleştirileceği bekleniyor.

Ross Young katlanabilir ekranın LTPO arka panel teknolojisinin kullanılacağını da ileri sürüyor. Ayrıca Galaxy Fold 2’nin S Pen desteğine sahip olacağını da söylüyor. Kalemin hangi ekranlar için kullanılabileceğini ise belirtmemiş. Galaxy Fold 2’nin üretilmesi ile birlikte tabletlerle telefonlar arasındaki farkın azalacağını düşünürsek bu kalem, önemli bir özellik olarak görünüyor.

Galaxy Fold 2’den Beklenti Yüksek

Yapılan açıklama sonrası pek çok Samsung kullanıcısı tarafından daha da merak konusu olan Galaxy Fold 2 için beklentiler çok yükseldi. Sunacağı hizmetler açısından oldukça avantajlı görünen bu telefon için yapılacak güvenilir kaynaklardan açıklamalar bekleniyor.

S pen özelliği eğer üreticiler tarafından kullanılırsa gerçekten de kullanıcılar açısından büyük avantajlar sağlayacak. S-Pen gibi sivri uçlu bir nesnenin oluşturacağı baskıya UTG’nin nasıl bir dayanıklılık ile karşı koyacağını incelemek heyecan uyandırıyor. Ayrıca katlanabilir bir cihaz kullanımı şimdiden kullanıcıların aklını çelmiş durumda.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz