Yanıtla: Facebook sayfasını nasıl tanıtıyorsunuz?

News Forumlar Sosyal Medya Facebook Facebook sayfasını nasıl tanıtıyorsunuz? Yanıtla: Facebook sayfasını nasıl tanıtıyorsunuz?

#12924
Yunus Emre
Moderatör

Bu muhtemelen bir sosyal medya varlığını büyütmenin en etkili ve zahmetsiz yoludur. İçeriğiniz akılda kalıcı olduğu sürece (viral hale gelmek için kalite olması bile gerekmez, ancak daha uzun süre popüler kalacaksa) bir kişinin iletişim listesinden diğerine sosyal medya dünyasında yol alacaktır.

Ücretsiz:

İlgili Facebook gruplarında tanıtabilirsiniz. “FB sayfanızı buradan tanıtın” türünde tonlarca grup var. Trafik kalitesi hakkında emin değilim, birçok kişi gibi isteyecektir. Ancak sayfanızı büyütmenize ve ilgilenen kullanıcılar için daha görünür hale gelmenize yardımcı olacaktır. Diğer yol sosyal medya hesaplarınızda bağlantılar eklemek ve tanıtım yapmak. Ekstra olarak oyun forumlarına katılın ve uygun olduğunda sayfanızı ve web sitenizi tanıtın.

Ücretli:

Facebook işletme Sayfanıza gidin, Sayfanın sol alt tarafındaki Tanıtım düğmesini tıklayın. Ardından Sayfanızı Tanıtın’ı seçin. Şimdi Kitle bölümünü bulun. Önceden doldurulmuş bir bütçe seçerek Bütçenizi belirleyin veya Kendinizinkini Seç’i tıklayın ve özel bir bütçe yazın.

HİKAYELER