Redmi K30 Görüntülendi

0
918

Çin’in ünlü teknoloji devlerinden Xiaomi’nin kardeş markası niteliğinde olan Redmi, yeni ürettiği akıllı telefonu K 30’u Aralık ayı içerisinde tanıtmaya hazırlanıyor. Bugün ilk kez ortaya çıkan bazı fotoğraflar sayesinde ilk defa görülen akıllı telefon, 120 Hz bir ekranla ve aynı zamanda 30 W hızlı şarj desteği ile gelecek.

Xiaomi’den sağladığı destekle birlikte başarılı işler çıkarmaya devam eden Çinli şirket Redmi, akıllı telefon alanındaki yeni modeliyle piyasaya çıkmak için hazırlanıyor. Şirket, bu konuda yaptığı açıklamada, K 30 serisinin gelecek Aralık ayında tanıtımının yapılacağı hususunu doğrulamıştı.

Sızan Fotoğraflar

Bugün ortaya çıkan yeni fotoğraflarda Redmi K 30 olduğu iddia edilen M2001G7AE model numarasına sahip bir cihazın, orijinal kutusundan 30 W şarj cihazı ile çıkacağı ve ayrıca 5G yeni nesil teknoloji desteği de bulunacağı belirtiliyor.

Ancak Redmi K 30 ile alakalı haberler bununla da sınırlı değil. Akıllı telefonun yayınlanan fotoğraflarıyla beraber ilk defa canlı olarak görülme fırsatı da doğmuş oldu. Görüntülere yansıdığı kadarıyla Redmi K 30, grafik alanında Adreno 618 kullanacak. Ayrıca Qualcomm’a ait Snapdragon 730 yonga seti ile beraber gelecek olan bu akıllı telefon, bununla birlikte 120 Hz yenileme hızına sahip nitelikteki bir ekranla beraber sunulacak.

Aralık Ayında Yapılacak Lansmanda Tanıtılacak

Akıllı telefonun ekranında yer alan oval forma sahip delikte ise çift selfie kamerası bulunacak. Bugün sızan fotoğraflara yansımasa da, Redmi K 30 akıllı telefonun Android 10 tabanında ve MIUI 11 işletim sistemiyle beraber kutudan çıkacağı da tahmin ediliyor. Redmi K 30 isimli yeni akıllı telefon, Xiaomi tarafından önümüzdeki Aralık ayında düzenlenecek olan lansman ile teknoloji severlere tanıtılacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz