Realme X3 Super Zoom’dan İlk Bilgiler Geldi

0
326

Realme markasının yakında çıkarmaya hazırlandığı ve birçok kişi tarafından dünyanın en ünlü markaların amiral gemisi modellerini tahtından indireceği iddia edilen modeli ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Batarya ve Hızlı Şarj Özellikleri Belli Oldu

Realme X3 Super Zoom deyim yerindeyse fiyat ve performans canavarı olacağı iddia ediliyor. Markanın bu serisinin diğer modelleri satışı sunulur sunulmaz büyük ilgi görmüş ve satış listelerinin ilk sırasına yerleşmişti. Yakında piyasaya sürülecek bu yeni modelin ise teknoloji, tasarım, sağlamlık ve verimlilik anlamında çıtayı daha da yukarı çıkaracağı tahmin eşitliyor.

Corona virüs nedeniyle dünya genelinde akıllı cep telefonları satışların büyük bir düşüşün yaşandığı bu dönemde Realme X3 Super Zoom hem teknolojisi hem de fiyatı ile dünyanın en önde gelen markaların birçok modelinin arka planda kalmasına neden olacağı ifade ediliyor. Realme X3 Super Zoom ile ilgili ilk bilgiler ise batarya ve şarj özellikleri ile ilgili geldi. Güvenilir bir kaynağa göre 4200 mAh batarya kapasitesi bulunacak bu yeni modelde 30 W gibi oldukça etkileyici bir hızlı şarj desteği de bulunuyor.

Ram Kapasitesi İle Devrim Yaratacak

Henüz resmi olarak açıklanmasa da Realme X3 Super Zoom Ram kapasitesi olarak 12 GB gibi oldukça üst düzey bir özelliğe sahip olması bekleniyor. Bu sayede artık telefonun daha rahat ve hızlı çalışması için diğer uygulamaları kapatmak gerekmeyecek. Ayrıca bu modelin Bluetooth 5.1 sile geleceği sosyal medyada yer alan diğer bilgiler arasında yer alıyor. Bu bilgiler haricinde Realme X3 Super Zoom ile ilgili henüz başka bir bilgi ya de gelişme bulunmuyor. Bu modelin birçok amiral modele göre en az yüzde 30 fiyat avantajına sahip olması bekleniyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz