Razer’den 2020 Model Ultra İnce Bilgisayar

0
401

Oyun sektöründe bilinen isismler arasında olan Razer tarafından muhteşem bir ürün üretildi. 2020 yılının mucizevi ürünü olan Blade Stealt 13; ultra ince ve hafif yapısı, güçlü donanımı ile beğeniye sunuldu. Kullanıcılarına yepyeni bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor. 2019 yılının beğenilen bilgisayar listesinde olan Blade Stealt 13 bu sefer 2020 yılının teknolojik donanımına sahip olarak geliştirildi.

2020 Blade Stealt 13 Özellikleri

13,3 inç büyüklüğe sahip olan bilgisayar, 120 Hz. kapasiteli ekran ile eskiye nazaran 2 kat donanımlı. Cihaz 15 mm kalınlık ve 1,5 kg ağırlığına sahip. Bilgisayarın eski içeriğinde NVIDIA GTX 1650 Max-Q bulunuyordu ve ağırlık olarak yer kaplıyordu. 2020 modelde ise NVIDIA modeli 4.5 GB olarak ekran kartına sahip olarak bulunuyor. Blade Stealt diğer bilgisayarlardan oldukça farklı olarak üretilmiştir.

Hafifliği Ön Planda

Razer ultra ince formuna rağmen daha güçlü bir işlemciye sahip. Razer firma olarak; 2020 model bilgisayarında 25 W işlemci tercih edildi ve performansı güçlendirildi. Kullanıcıları tarafından en çok tercih edilme sebepleri arasında bilgisayarın hafifliği ön plandaydı. Fakat birçok kullanıcı tarafından performansı ve kullanımı konusunda soru işaretleri oluyordu. Yeni modelin piyasaya çıkması ile birlikte test edilen ürünün oldukça güçlü özelliklere ve işleve sahip olduğu görüldü.

Özellikle geçmiş modelde yapılan birkaç değişiklikten birisi de 15 W işlemci kullanımının artış göstermesi oldu. Bunun dışında dizüstü oyun bilgisayarı olarak içerisindeki NVIDIA GTX 1650 Max-Q, ekran kartına dönüştürüldü. Bütün bu özellikler arasında sabırsızlıkla beklenen Blade Stealt 13 oyun bilgisayarı, 2020 yılının 2.çeyreğinde satışa 1.799 dolar üzerinden çıkacak. Kullanım yapısı, işlevselliği, özellikleri ve kalitesi ile oyun severler tarafından merakla bekleniyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz