Ragnarok 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
624

2019 yılı itibariyle Dünya’daki hayatı felç eden korona virüs pandemisi nedeniyle birçok iş yeri kapatıldı, birçok hasta insan karantinaya alındı. Bu hastalığın bulaşmasında sosyal mesafe büyük bir önem arz ettiğinden birçok çekim seti de kapatıldı, birçok dizinin ve filmin çekim tarihi ileriye alındı. Bu pandemiden en çok etkilenen sektörlerden biri olan dizi sektörü, pandeminin etkisini yavaş yavaş kaybetmesiyle beraber eğlence sektöründe yeniden yer bulmayı başardı.

Ragnarok’un Konusu Nedir?

David Stakston’un başrol oyunculuğunu üstlendiği Ragnarok, Norveç’te küçük bir kasabada yaşanan olayları konu ediniyor. Tanrıların mı yoksa devlerin mi kazanacağını öğrenmek ve sürece dahil olmak için dikkatli takip etmeniz gereken bir dizi olan Ragnarok, dizide ismini sıklıkla duyacağınız Edda kasabasında geçiyor. Bu kasaba mevsimsel değişikliklerden dolayı ılık geçen kışlara ve şiddetli yağmurlara sahip olan bir kasabadır.

Edda kasabasında yaşayan insanlar mevsim değişikliklerinin suçlusu olarak kasabada kurulan fabrikayı suçluyor. Fabrikanın suları zehirlediği ortaya çıksa da kasabada yaşanan mevsim değişikliklerinin tek sebebi fabrika değildir. Edda kasabasındaki insanlar bunu fark ettiğinde Ragnarok kaçınılmaz bir son olarak başlamış olacaktır.

Ragnarok’un 3. Sezonu Ne Zaman, Nerede Yayınlanacak?

Ragnarok orijinal bir Netflix dizisi olduğundan dolayı resmi olarak sadece Netflix’te yayınlanıyor. Aylık bir ödeme yaparak katılabildiğiniz bu dizi izleme platformunda Ragnarok’un birinci ve ikinci sezonu izlenebilir durumda.

Ragnarok’un 2. sezonu 27 Mayıs 2021 tarihinde yayınlandığı için henüz 3. sezonunun çekimleri başlamadı, ayrıca yetkililer de henüz bir açıklamada bulunmadı. Ragnarok’un yeni sezonunun ne zaman çekimlerine başlanacağı ve sezonun ne zaman yayınlanacağı bilinmese de dizinin gördüğü yoğun ilgiden 3. sezonun kesin olarak geleceğini söylemek yanlış olmaz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz