Pubg Mobil’in Güncellemesi Merak Konusu Oldu

0
434

Pubg Mobile resmi sosyal medya hesabından Bir açıklamada bulundu. Oyunun yeni güncellemesi ile birlikte bir harita bulunacağını ve bu haritanın ismini livik olduğu belirtildi. Harita ile ilgili oyuncular şimdiden neler olacağını ve ne zaman deneyimleyeceğini merak etmektedir.

Yeni Harita

Pubg Mobile tarafından açıklama yapılmadan önce bu harita ile ilgili birçok söylenti çıkmıştı bazı Söylentilere göre haritanın Erangel 2.0 olacağı sıkılmıştı ancak açıklamalar sonrasında Yeni Bir haritanın oluşturulduğu belirtildi.

Özel Harita

Pubg Mobile tarafından yapılan resmi sosyal medya hesabından yayınlanan açıklamada haritanın isminin Livik olduğu söylendi. Bu harita pubg Mobile için özel olarak tasarlandı. Pubg mobil için tasarlanmış bu özel harita PC sürümünde görülmeyecek.

Oyunun en küçük haritası olacak Livik, kendine özel bazı detaylar barındıracak. Örneğin şelaleler, şifalı havuzlar gibi değişik deneyimler yaşayacaklar. Tam anlamıyla oyuncular için nelerin bulunacağı bilinmiyor. Ancak medyaya sunulan bazı görseller haritanın grafiksel olarak oldukça etkileyici olduğunu gözler önüne seriyor. Şu an için her şeyin kesinleşmemesi ile birlikte Beta testler sırasında değişiklikler yaşanacağı da göz önünde tutulmalıdır.

Pubg mobil’in yeni sürümü Beta şeklinde başladı. Yani oyuncular Beta sürümüne kayıtlı ise yeni haritayı görebilir. Ancak net olarak haritanın sürümü ne zaman yayınlanır bu konuda henüz bir netlik yok. İddialara göre Temmuz ayının ortası itibariyle harita tam olarak yayınlanacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz