Pubg Mobile Tek Kişilik Nasıl Oynanır?

0
6957

Pubg son dönemler de gerek genç gerekse yetişkin kişiler tarafından oldukça fazla oynanan savaş oyunları arasında yer alır. Pubg oynamak için herhangi bir satın alma işlemi yapmadan telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek yeterli olacaktır. Oldukça geniş bir platforma yayılan pubg oyunu mobil olarak da oynanarak tüm dünya da aktif bir şekilde oynanmaya başlandı.

Pubg Tek Kişilik Nasıl Oynanır?

Pubg oyunu genellikle 4 kişilik ekiple birlikte oynanmakla birlikte tek kişilik olarak da oynamanız mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken modunuzu değiştirmek olacaktır. Pubg oyunu oynarken sesi açarak seslere çok dikkat etmek gerekir.

Gelecek olan ateş seslerine göre hedef alarak ateş açmak gerekir. Ancak oyunu tek kişilik olarak oynamak isterseniz de “ayarlar” kısmında yer alan modu “tek kişilik” yapmanız da yeterli olacaktır. Ancak genellikle oyunu oynarken ekip halinde oynarsanız daha fazla eğlenebilirsiniz.

Tek kişilik oynadığınız zaman oyunda tek başınıza mücadele etmek gerekir. Pubg oyununda önemli olan gerekli silahları ve diğer malzemeleri toplamaktır. Oyunda mücadele etmek için etrafınız da bulunan evlere giriş yaparak silahları toplayıp düşmanlarınızı vurmak olacaktır.

Pubg Ücretli Mi?

Pubg oyunu kendi içinde ücretsiz olarak üyelere hizmet verir. Ancak oyun içinde çeşitli malzeme alımı yapacaksanız bunun için ekstra ödemeler de yapmak mümkün. Malzeme alımı yapacağını zaman ana sayfa kısmından ücretleri ödeyerek alabilirsiniz.

Pubg İpuçları

Oyunu oynadığınız zaman az kişi kaldıysanız eğer çevrenizde yerinizi belli etmemek gerekir. Bu nedenle savunma yapmak oldukça önemlidir. Elinizde bulunan tüm malzemeleri oyunun sonuna kadar korumak gerekir. Merminiz biterse zor durum da kalabilirsiniz. Çok fazla hareket etmeden mümkün olduğunca sabit kalarak iyi bir şekilde savunma yapmanız gerekir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz