Pubg Mobile Şifremi Unuttum Nasıl Yenileyebilirim?

1
34238

Son dönemin en popüler oyunlarından Pubg Mobile, cinsiyet ve yaş fark etmeksizin birçok insanın beğenisini kazanmış, geniş kitlelerce ilgi görmüştür. Bu içeriğimizde Pubg mobile şifremi unuttum nasıl yenileyebilirim sorusuna yanıt arayanlara ve Pubg Mobile şifre değiştirme işleminin nasıl gerçekleştirileceğine dair bilgiler vereceğiz.

 

Pubg Mobile Parolamı Unuttum

Pubg oyununun mobil versiyonu “Tencent Gaming Buddy” isimli firma tarafından yayınlanmıştır. Pubg Mobile oyununda şifre değiştirme işlemi oyun paneli içerisinden gerçekleştirilmektedir.

Pubg mobile şifre yenileme desteği almak için oyuna giriş yapmalı ve ayarlar menüsünden “müşteri hizmetleri” kısmına girerek yönergeler izlenmelidir. Konumuzun ilerleyen kısımlarında biraz daha detaylı anlattık, incelemeye devam edebilirsiniz.

Ek olarak Pubg Mobile şifre değiştirme, oyunun yüklenmesi ve giriş problemleri gibi teknik sorunlarla ilgili ya da diğer tüm soru ve sorunlarınıza cevap almak için de oyuna ait sosyal medya hesapları üzerinde yayınlanan çözüm duyurularını takip edebilirsiniz.

Resmi facebook hesabı için “PUBG Mobile Facebook” anahtar kelimelerini facebookta aratarak;

Resmi twitter hesabı için ise “PUBG Mobile Twitter” anahtar kelimelerini twitterda aratarak ilgili hesaplara ulaşabilirsiniz.

Sorunlarınızla alakalı aradığınız cevaplara ulaşamazsanız ya da daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki mail adresini kullanabilirisiniz.

Pubg Mobile Resmi Mail Adresi: “PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com”

 

Pubg Mobile Parola Değiştirme

Yukarıda bahsettiğimiz gibi oyuna giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki “çark simgesi”ne (ayarlar) tıklayın.

Gelen ekranda sol alt kısımda bulunan “çıkış butonu”nun sağında yer alan “customer service” (müşteri hizmetleri) butonuna tıklayın.

Daha sonra gelen ekrandaki yönergeleri izleyerek şifrenizi değiştirin.

Pubg Mobile’yi telefon üzerinden oynuyorsanız ilk maddede bahsettiğimiz ayarlar yani “çark simgesi” ekranın sağ alt kısmında yer almaktadır.

 

Pubg Mobile’e Girerken Şifre Kullanmamak

Oyunu oynayanların büyük kısmı oyuna giriş yaparken şifre kullanmadığını zannetmektedir. Halbuki facebook ya da twitter’la giriş yapmanız demek, telefonunuzda açık olan bu hesaplardan biriyle giriş yaptığınızda aslında o şifrenizle giriş yapmanız demektir.

Dolayısıyla pubg mobile’ye facebook, twitter ve google play hesabınızla da giriş yaptığınız için ilgili sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini değiştirerek de pubg mobile şifresi değiştirmiş olacaksınız.

İlgili sosyal medya hesabınızın parolasını unuttuysanız bu işlem için giriş yaparken kullandığınız facebook ya da twitter hesabınızın şifresini değiştirmeniz yeterli olacaktır.

 

Steam Şifrenizi Değiştirme

Pubg Mobile dışında pubg şifresinin yani steam hesabının parolasının unutulması gibi durumlarda da aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

Steam parolanızı değiştirmek için;

– Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayıp ilgili alana hesap adınızı, mail adresinizi ya da telefon numaranızı aratarak parolasını unuttuğunuz ya da değiştirmek istediğinizi ilgili hesabı bulun.

– Parola değiştirme bağlantısı; “https://help.steampowered.com/en/wizard/HelpWithLoginInfo?reset=1&issueid=408”

– Hesabınızı bulduktan sonra devam ederek açılan sayfadaki yönergeleri izleyin ve steam şifrenizi değiştirin.

 

Pubg Mobil’i Bilgisayardan Oynamak

Pubg Mobile oyununu telefondan oynayabildiğiniz gibi bilgisayar üzerinden de oynayabilmektesiniz.

Oyunun resmi yayıncısı “Tencent Gaming Buddy” firmasının internet sitesi üzerinden indirip bilgisayar üzerinden rahatça oynayabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Pubg mobile indirme bağlantısı; “https://tgb.qq.com/en/games/pubg.html

 

Pubg Mobile şifresinin unutulması, parolayı değiştirme ya da diğer bir tabirle Pubg Mobile parola yenileme işlemlerine ilişkin içeriğimizin sonuna geldik. Anlatımımızı yararlı bulduysanız arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yaşadığınız diğer sorunlarla ilgili yorumlar yaparsanız gerekli araştırmaları yaparak size yeni rehber anlatımlar sunabiliriz.

Pubg Mobile Oyun İçi Ses Sorunu Çözümü konulu anlatımız için; https://viakep.com/pubg-mobile-oyun-ici-ses-sorunu-cozumu/


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz