Pubg Mobile Profil Fotoğrafı Nasıl Değiştirilir?

0
6078

Oyun severler tarafından mobil oyunlar içinde en fazla tercih edilen oyunlar içinde yer alan Pubg Mobile ile alakalı akıllarda çok sayıda soru bulunmaktadır. Bunların başında Pubg mobile profil fotoğrafı nasıl değiştirilir? Sorusu gelmektedir. Oyuna gösterilen ilginin sürekli artış göstermesi nedeniyle oyuncuların soruları da artış göstermektedir.

Pubg Mobile Profil Resmi Değiştirme

Profil fotoğrafını oyun içinde değiştirmeyi hedefleyen kullanıcıların öncelikle bir Facebook sosyal medya hesabının bulunması gerekmektedir. Oyun yapımcılarının Facebook isimli sosyal medya platformunu zorunlu hale getirmesi oyuncular tarafından eleştirilerinde ortaya çıkmasına neden olmuştur. Fakat bu konuda bir çözüm oluşturulmamıştır. Bundan dolayı Pubg mobile profil resmini değiştirmek isteyen oyun severlerin Facebook hesaplarını kullanarak oyuna giriş yapmış olmalıdır. Pubg mobile profil fotoğrafını değiştirmek isteyen kullanıcıların takip etmesi gereken yöntemler şu şekildedir;

Oyuna giriş yapıldıktan sonra kullanıcının karşısına çıkan ilk ekran içinde “guest” ve “Facebook” bölümleri bulunmaktadır.

Oyuncular profil fotoğraflarını değiştirmek istedikleri zaman Facebook bilgilerini kullanarak giriş yapmalıdır.

Sosyal medya üzerinden giriş yapılmasından sonra ilk kısımda bulunan tamir butonuna basılmalıdır. Karşılaşılan menü içinden Facebook’a bağlanıp, profil fotoğrafı olarak görmek istediğimiz fotoğrafı seçerek değişiklik yapmamız gerekir. Bu işlemin tamamlanmasından sonra oyunun giriş sayfasından çıkılmalıdır.

Pubg mobil isimli oyuna yeniden giriş yapılır. Burada sorulan giriş yöntemi seçiminde Facebook seçilerek giriş işlemi tamamlanır. Değiştirilen profil fotoğrafı bundan sonra Pubg mobil oyunu için geçerli hale gelmiş olmaktadır.

Pubg mobile profil fotoğrafı nasıl değiştirilir? Sorusuna verilecek cevap bu şekildedir. Oyun kullanıcılarının hepsi bu yöntemi istedikleri zaman gerçekleştirerek sorunsuz bir biçimde Pubg mobil profil resmini değiştirme olanağını yakalayarak farklılık oluşturma şansını yakalayabilmektedir. Bu durum oyuncuların iyi hissetmesine zemin hazırlamaktadır.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz