Pubg Mobile Facebook Hesabı Değiştirme Nasıl Yapılır?

6
56929

Son yılların en popüler oyunlarından biri olan Pubg ve Pubg Mobile, cinsiyet fark etmeksizin geniş kitlelerce ve arkadaş gruplarıyla beğeniyle oynanmaktadır. Oynayanların en çok merak ettiği durumlardan biri olan Pubg mobilde facebook hesabı değiştirme nasıl yapılır durumuna çözüm bulmak için buradaysanız hazırladığımız içeriğimizi incelemeye devam edebilirsiniz.

Oyunun günden güne popülerleşmesiyle birlikte oynayanların karşılaşacağı sorunlar ya da merak ettiği konular üzerine viakep olarak kaynak içerikler oluşturmaya çalışacağız. Hazırladığımız bu içerikte pubg mobile’e farklı facebook hesabıyla giriş yapma ve giriş yapılırken karşılaşılan sorunlardan bahsettik…

Pubg Mobile Face Hesabı Değiştirme

Pubg mobile’de facebook hesabı değiştirme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle uygulamaya giriş yapın ve aşağıdaki yönergeleri uygulayın.

1. “Ayarlara” girin. “Genel” sekmesinde iken açılan pencerenin sağ yukarısında “bağlı olan hesapları” göreceksiniz. Buraya kadar her şey yolunda ise aynı pencerenin sol alt kısmında “Çıkış Yap” butonuna tıklayın.

2. Açılan “bildiri” penceresinde “Oyundan çık ve tekrar giriş yap?” uyarısı gelecektir. Buna da “tamam” dedikten sonra tekrar giriş ekranına yönleneceksiniz.

3. “Giriş” yaparak işlemi tamamlayın.

Olası hataların çözümlerini de sizin için derledik…

 

Aynı Facebook’la Tekrar Giriş Yapılması Sorunu

Farklı bir facebook hesabıyla giriş yapmaya çalıştığınızda önceki hesapla bağlanmasından şikayetçiyseniz; o hesaba bağlı telefon, uygulama ve bilgisayarlardan çıkış yapın. Giriş yapılmış oyundan aynı şekilde çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyin.

Pubg Mobile farklı facebook hesabıyla bağlanırken şifre istemeden direkt olarak bağlanırsa, muhtemelen önceki hesapla giriş yapmıştır. Sizden şifre isteyene kadar ya da istediğiniz hesapla giriş yaptığınıza emin olana kadar diğer platformlardan o hesaba ait oturumlarınızı kapatıp tekrar deneyin.

 

Bu Hesap Başka Bir Facebook Hesabına Bağlı Sorunu

Giriş yapmaya çalışırken “bu hesap başka face hesabına bağlı” uyarısını alırsanız, işler biraz karışmış demektir.

Asıl face hesabınızda zaten var olan “pubg hesabı”nızdan çıkış yapmış olduğunuz halde giriş yapmaya çalışırsanız, bu durumla karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki işlemi uygulayarak bu durumu çözebilirsiniz.

İlgili cihazdan uygulamalarınıza “giriş” yapıp, Pubg Mobile uygulamasının önbelleğini temizleyin. Bu işlem sayesinde güncellemeleriniz ve kayıtlı bilgiler silinecektir. Daha sonra tekrar giriş yapabilirsiniz.

Bunu uygulamanıza rağmen hala aynı sorunu yaşıyorsanız facebook uygulama izinlerinden pubg mobile uygulamasını kaldırın. Tabi bu işlemi yapmadan önce pubg hesabınızı google play ya da twitter’a bağlamayı unutmayın. Daha sonra tekrar facebook hesabınızla giriş yap

 

Facebook İzinlerinden Pubg Mobile İznini Kaldırma

Facebook izinleri ve uygulama kaldırma ile ilgili küçük bir anlatım derledik, bilmiyorsanız inceleyebilirsiniz;

“Haber Kaynağı”nızın sağ üst köşesindeki “aşağıya doğru ok simgesi”ne tıklayın ve “Ayarlar”a tıklayın.

Sol taraftaki menüden “Uygulamalar ve İnternet Siteleri”ne tıklayın.

Pubg Mobile izinlerini ve uygulamasını kaldırmak için uygulamanın yanındaki kutucuğa tıklayıp, “kaldır”a tıklayın.

 

Pubg Mobile Hangi Hesaplarla Giriş Yapılır?

Pubg Mobile’e facebook hesabıyla bağlanmanın yanında twitter hesabınızla ya da google play hesabınızla da giriş yapabilirsiniz.

Tüm bunların yanında pubg mobile’e giriş yapmanın diğer bir yöntemi de “guest” yani ziyaretçi olarak giriş yapmaktır. Aynı cihazdan bağlandığınız sürece yapılan değişiklikler kayıtlı kalır anca başka cihazlardan giriş yapamazsınız. Bunun için facebook, twitter ya da gmail yani google play hesabınızla oturum açarak oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Pubg Mobile’e Facebook İle Giriş Yapmak

Giriş ekranındayken facebook logosuna tıklayın.

Giriş ekranında facebook yoksa giriş yöntemlerinin yanındaki “more”a tıklayın ve facebook’u seçin.

Kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra pubg mobile’ye facebook hesabıyla giriş yapmış olacaksınız.

Bu anlatımı kullanarak twitter, google play ya da guest olarak da giriş yapabilirsiniz.

 

Pubg Mobile facebook hesabı değiştirme konulu anlatımımızın sonuna geldik. Yardımcı olabildiysek arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayınız. Karşılaştığınız diğer problemlere çözüm üretmek adına yorum bölümünden probleminizi bizimle paylaşabilirsiniz…


6 YORUMLAR

  1. Dediğiniz bütün yolları denedim değiştirdiğim Facebook hesabı eski profilime katılmak yerine bana sıfırdan hesap açtırıyor bütün emekleri silmem gerekiyor yani. Bu arada ben Twitter bağlı iken Facebook’a bağlandım yalnız yanlış hesapla bağlandım ve doğru hesaba bağlamaya çalıştığımda bana sıfır bir karakter sunuyor

  2. Abi benim hesabım 2 hesaba bağlı gmail ve facebook hangi facebook hesabına baplı olduğunu bilmiyorum yardımcı olur musun acil
    Ve o hesabı nasıl silerim

  3. Slm, benim pubgm hesabım facebook ve gamecenter ile bağlı. Face hesabımdan bağlantı kesilmeden face hesabım silindi. Yeni face hesabı açtım. Yeni hesabımı pubgm daki hesabımı kaybetmeden nasıl bağlarım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz