Pubg Mobile Birliktelik Nasıl Yapılır?

0
20126

Pubg Mobile oyunu ilk çıktığı günden beri birçok insanın beğenisi almış ve popüler oyunlar arasına girmeyi başarmıştır.

Bu kadar beğenilmesiyle birlikte, insanlar sıklıkla bu oyunu oynamayı tercih ediyor ve seviyelerini daha çok arttırmaya çalışıyorlar. Oyun tamamen online bir şekilde oynanabilmesinden dolayı, oyuncu kişiler daha fazla çevre edinebiliyor ve haliyle oyun daha zevkli hale gelebiliyor.

Oyunda arkadaş olabilmemiz dışında ayrıca onlarla birliktelik kurma şansımızda olabiliyor. Şöyle ki; belirli bir oynama mertebesine gelindikten sonra, arkadaşımız ile bazı arkadaşlık bağlantılarına sahip olarak onlarla birliktelik kurabiliyoruz.

PUBG Mobile Birliktelik

Pubg Mobile oyunun bizlere sunduğu 4 adet birliktelik özelliği bulunuyor.

Bunlar;

  • Kardeş
  • Sevdalı
  • Kanka
  • Can dostu

Ancak her birinde sınırlı sayıda kişi ekleyebiliyoruz. Oyun içinde birliktelik kurabilmek 2 şekilde yapılabilir. İlk olarak kendi profilimize tıklayarak ardından sol kısımda 3 balonlu şekilde duran kısma tıklıyoruz. Bu kısımda direkt olarak birliktelik ağacı karşımıza çıkacaktır. Sınırlı sayılarına dikkat ederek, oyun oynamaya seviyesine yetişmiş arkadaşımızı rahatlıkla pencere içerisine dahil edebiliriz.

Bir diğer birliktelik ekleme yöntemi ise, çevrim içi olarak görebileceğimiz arkadaş kısmına tıklayarak, burada üst kısımda bulunan 2 adam şeklinde ki figüre tıklıyoruz. Alt kısımda karşımıza birliktelik seçeneği çıkacaktır. Burada hem birliktelik kucağımız kişileri görebiliriz hem de bizlere birliktelik kurmak adına istek atan kişileri görebiliriz.

Artık PUBG Mobile Daha Eğlenceli!

Oyunda bu bağlantıyı sağlayabilmek için birliktelik kısmından kimlerle nasıl bir bağlantı kurulabileceğine dair öneri listesi çıkacaktır. Burada belli bir oynanma seviyesinin üzerine çıkan tüm arkadaşlarımız ile yukarıda belirtilen arkadaşlık ifadelerine sahip olabiliriz. Böylece diğer insanlarda kimlerle yakınlığımız olduğunu rahatlıkla görebilir. Ayrıca bu kısmı ayarlar kısmından da gizleyebiliriz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz