Prison Break 6. Sezonu Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
8693

Budizinin senaristi olan Paul Scheuring, 2018 yılında yaptığı bir açıklamada Prison Break 6. Sezonun 1. bölümün senaryosunun bittiğini paylaşmıştı. Bütün sevenleri tarafından heyecanla beklenmeye başlanmıştı. İlk sezonu 2005 yılında yayınlanmıştı. Kısa zamanda birçok insan tarafından dört gözle beklenen bir dizi haline gelmişti. Bu dizi 2017 yılında 5. sezonuyla ekranlara tekrar dönüş yaparak izleyicilerini çok sevindirmişti.

Fakat bu dizinin 5. Sezonunda bölüm sayısı sadece 9 bölüm olarak yayınlandı. Dizinin diğer bölümleri 22 bölümden oluşuyordu. 5. Sezonu çok beğenilmişti fakat çok erken final yapan dizi hayranlarını da tamamen hayal kırıklığına uğratmış oldu. 5. Sezonun ardından 6. Sezon beklemeye başlayan dizinin hayranları bu konu hakkında oldukça meraklılar. Bazı açıklamalara göre dizinin 6. Sezonu iptal olmuştu. Kesin bir bilgi verilmemiştir.

​​Prison Break 6. Sezonu Neden Yayınlanmadı?

Birçokseveni olan dizinin oyuncularından olan Dominic Purcell, sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. Oyuncunun paylaşımları hayranlarını heyecanlandırmıştı fakat şirket tarafından henüz bir bilgi verilmemiştir.

Prison Break Konusu Nedir?

Budizi ilk olarak 2005 yılında yayınlanmıştı. Prison Break, Licoln ve Michael ikilisinin hapishaneden kaçış olaylarından bahsediliyor.

  • Michael bir inşaat mühendisidir.
  • Abisinin idama mahkum edilmesi ile abisini kurtarma çabasına giriştiği bir mücadeleden söz edilmektedir.
  • Abisinin bu suçu işlediğine asla inanmıyordur.
  • Planlarını vücuduna dövme olarak kazıtmıştır.
  • Michael o hapishaneye girebilmek için ufak bir suç işler. Michael abisini kurtarma çalışırken orada kendisine yardım etmesini istedikleri kişileri de dışarıya çıkarma sözleri vermiştir. Olaylar bu şekilde gelişmektedir. Kısacası hapishaneden kaçış hikayesidir.

​​​​​ Ve bunlar doğrultusunda da kaçış hikayesi başlamış olur. İzleyicileri tarafından bölümler heyecan, sevgi, merak gibi duyguların bulunduğu bu bölümleri heyecanla soluksuz izlenmişlerdir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz